Вмикай новорічний настрій

  

Надворі грудень, будучи у піковому стані виснаження одинадцятикласником, хочеться вже цієї різдвяної магії і мінімального перезавантаження. Сподіваюсь, кожен позакривав свої горящі дедлайни та має декілька вихідних для творення атмосферного свята.

 

Перші кроки

Прогулянка прикрашеним новорічними іграшками містом чи похід в улюблену кав’ярню допоможуть в досягненні нашої мети.
“Львівська майстерня шоколаду” і “I feel…” - мої дніпровські фаворити, замовляємо вафлю з шоколадом й одночасно плануємо купівлю кращих подарунків для рідних та друзів. Btw, не забувай про сімейні традиції! Готуйте разом, прикрашайте дім, ця пора - ідеальний час для родинних посиденьок.

Музика

Французький журнал “Elle” кілька днів тому сформував список 50 легендарних новорічних пісень. Розкішний голос Френка Сінатри, чуттєві балади Wham і так далі - там є абсолютно все.

 

Кіно

Фільми - невід’ємна частина затишних зимових вечорів. Стара класика фільмів “Сам удома” ніколи не набридне, проте ще в кінці осені на Netflix я поставила нагадування на всі прем’єри фільмів, у яких в назві містилась часточка “christmas”. З новинок можу порекомендувати серіал “Dash and Lily” він дитячий і легкий,  викликає потік тільки позитивних емоцій. 

Подарунки

Цього року в школі ми влаштували “Таємного Санту”, поки всі на стадії прийняття. Неймовірно люблю готувати подарунки, як правило дуже хвилююсь, а потім бачу посмішку на обличчі людини, якій просто приємно отримати навіть якусь дрібничку та прочитати листівку приємних слів з побажаннями. 

p.s. я - саме та людина, яка досі вважає, що шкарпетки чи чашка може бути хорошим подарунком, хоча інші відхрещуються від цієї ідеї (на жаль).

 

Підсумки

Тут дуже хочу вставили фрагмент з статті засновниці журналу The Noisetier: “«All I want for Christmas is you» - так співала Мерайя Кері, а я створила блокнот, де пишу мрії, цілі, звіряю, що виповнилося, і пишаюся собою.  Фіксуйте думки, створюйте колажі, розписуйте те, що хотіли б залишити в році, що минає.  І відкладіть блокнот до наступного грудня.  Коли я його дістаю напередодні нового року, то ніби відкриваю заповітний подарунок.  Накривають приємні спогади і гордість за те, що реалізувала те, що хотіла.”

Гарних вам канікул, друзі!

І, як завжди, надсилаю порцію віртуальних обнімах тобі. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

 

See u later, alligator 

*не забудь дати свій фідбек у коментарях.

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA