Зворотний
дзвінок

У гонитві за ЗНО

Що з цим роком не так?! Занадто багато подій сталися як для початку 2020. Лише нещодавно ЗНО наступало на п'яти кожному одинадцятикласнику, а тепер ми самі в гонитві за ним. Мабуть, не тільки мене здивували новини щодо нового графіку проведення ЗНО, тому якщо ще не в курсі - тисни тут.

Від таки новин вже не дивно, якщо сайт Міністерства Освіти і УЦОЯО знаходяться в закладках швидкого доступу. 

З іншого боку, в нас з'явилася можливість посидіти вдома й тим самим врятувати планету (як драматично). Час відчути себе героями не гірше ніж у фільмах Marvel. Або почати юзати інтернет у пошуках інформації про діяльності та умови вступу до greenpeace. А якщо серйозно, в кожного є змога врятувати чиєсь та захистити своє життя від загрози масштабного поширення вірусу. Тому для того, щоб все було добре, зараз достатньо просто залишатися у своїй зоні комфорту)

 

Чули про фільми з літератури, які радили всім подивитися? Та звісно чули, але руки так і не дійшли? У мене саме так:) Тому оголошую сезон вечорів з "вже давно не кіно прем'єрами" відкритим. Тепер я не так хвилююся, коли майже година ночі, а кількість планів не змінилася. У тому випадку, коли будильник навмисно вимкнений, то й фільм можна глянути. Ось посилання на відео або на статтю, на випадок важливих переговорів. #плєватьнасон #ядивлюсьборулю 

Як щодо того, аби взяти у свої руки планування графіку? Мої вчителі на курсах сказали, що цей семестр продемонструє наш реальний результат та бажання отримати бали, про які ми мріємо. Тому нехай кожен знайде ту мотивацію, яка буде змушувати кожного дня вдосконалювати свої результати. 

Стільки відео-зустрічей мій ноут ще не бачив. Як тільки ти думаєш, що Skype вже давно залишив свою популярність (так би мовити вийшов із чату) разом із піснями Віктора Павлика, як він стає мейнстрімом у 2020 році. Вдома класно, але за рідними та друзями все одно сумуєш. Тому і Skype, і Viber, і FaceTime іноді стають єдиним зв'язком між нами. А Zoom, про який я рік тому й чути не чула, вже незамінний. Непоганий варіант, аби на певний час замінити зустрічі з друзями або перенести уроки у відеоформат, чи не так? Тому заварюй чай та заходь в он-лайн!

До речі, як вам новина про щоденні телеуроки? Думаю, до того часу, як рішення Президента ввійде в буденність, ви тільки будете читати цей блог. А доки, на правах листа в майбутнє, скажу, що таке рішення мені нагадує лише про дитячі спогади, а саме уроки тітоньки Сови. Хоча, з іншого боку, вони мені подобались) Отож, вже побачимо на каналі М1 та UА:Перший. А якщо ти не 11-класник, то ось перелік всіх каналів та трансляцій до них. 

Не хворійте й мийте руки з милом =)

Ваша студентка з коледжу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA