Топ-3 порад для осінньої працездатності

Заголовок цього блогу для мене актуальний щопонеділка та щосереди, коли маю математику в розкладі та додаткову годину ввечері на підготовку до іспиту. Казати, що я цілком продуктивна після 4-ох пар, домашньої та додаткової української на математики - не буду! То як же бути продуктивним та, до того ж, залишатися нормальною людиною без пошкодженої психіки?! 

Я не буду продуктивною, якщо матиму кашу в голові. Тому розповім, як за місяць виконати всі заплановані справи та нарешті відкрити ту книжку з літератури, яка давно лежить перед очима та зовсім не мотивує до читання. 

Уже як 2 місяці я використовую Колесо Життєвого Балансу. 

Це система, яка допомагає тримати в тонусі/розвивати всі важливі сфери нашого життя. Беремо аркуш, малюємо коло та ділимо його на 8 частин, кожна частина - один із головних життєвих секторів, які ми, до того ж, нумеруємо в 10-бальній шкалі. Ви можете їх виділити індивідуально, але в мене вони такі: сім'я, оточення, здоров'я, навчання, розвиток, відпочинок, благодійність, творчість/яскравість життя. Напередодні місяця до кожного сектору ми ставимо цілі, які можна виміряти за шкалою. Коли ви цього досягаєте, замальовуємо сфери різнокольоровими маркерами.

У чому прикол? А прикол в тому, щоб після закінчення 30 днів ваше життєве колесо мало форму кола, тим самим, показуючи, що може легко переміщуватися своїм шляхом. Як висновок, ми можемо впевнено сказати, що приділили увагу всьому, що нам важливе, та втримали той баланс, якого достатньо аби не стояти на місці та крокувати вперед.

Я не буду продуктивною, якщо буду заздалегідь знати, що в понеділок день ХАНА, якщо завтра багато справ, які робити взагалі не хочеться, якщо прокинуся в поганому настрої. Енергія з'являється тоді, коли я в очікуванні чогось або вже маю класні плани. Пропоную вам вплинути на вашу майбутню працездатність таким чином: заплануйте 5 речей, які приносять вам задоволення, від яких ви стаєте щасливішими, а настрій зі швидкістю 200 позитивних емоцій/хв. злетить без всяких крил, які надає Redbull!

Я не буду продуктивною, якщо мене не оточуватиме відповідна для навчання атмосфера. Як можна вилізти з ліжка, якщо за вікном сильний дощ, поруч гарячий чай, саме вийшли нові серії улюбленого серіалу, а ти закутаний у свою м'яку ковдру?! Все, пиши пропало - це означає мінус день. В одній із прочитаних мною книжок було написано, що працювати в кімнаті, в якій ти спиш, не слід.
Повинна бути атмосфера для сконцентрованої роботи, а не та, яка буде налаштовувати на думку "зараз швиденько конспект допишу, а математику й перед уроком зробити можна". 

Для багатьох продуктивність залежить від пори року, погоди, тому, що я вам можу на це відповісти: осіння хандра - це, як на мене, накручений людьми стереотип. Вона не повинна заважати вашим наполеонівським планам. Тому let's do it, baby!

А що допомагає вам підвищувати працездатність та надає енергії до нових звершень? 

Ваша студентка з коледжу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA