Тест Голанда, або яку професію обирає твоє внутрішнє «я»Напевно тому, хто зараз читає цей пост, зараз 16 чи 17 років. Погодьтесь, досить складно вже в цьому віці зрозуміти, якою справою ти дійсно хочеш займатися. Але бувають і такі випадки, які я називаю «загублений по життю»: коли в голові є сотні потенційних варіантів майбутньої професії, але ти ніяк не можеш визначитися.  

Та ось нещодавно я дізналася про один цікавий тест, який, на мій погляд, дійсно може допомогти знайти своє покликання [не люблю це слово, але треба якось уникати тавтології]. Тож залишаю цю знахідку тобі ось тут: 

Тест Голланда  :) 

 

Що ж це таке? 

Джон Генрі Голланд  [тисни на ім’я та почитай про нього, аби зрозуміти, що то не диванний критик] придумав тест, суть якого: 

  • складається з 48 запитань;

  • визначає у відсотковому відношенні, в яких областях ти маєш більшу зацікавленість, та ділить твої схильності на 6 частин; 

  • цікава форма запитать: тобі пропонують 48 занять сучасного характеру, наприклад: «Займатися продажем франшиз певного ресторану» або «Вивчати поведінку тварин»;

  • оригінал тесту є лише англійською мовою, а все, що ти знайдеш російською, - взагалі не те) 

  • результатом буде графік такого типу:

...та список професій, які підходять саме тобі:

  • ДІЙСНО ЦІКАВИМ ТА УНІКАЛЬНИМ Є ТЕ, що спеціальності є НЕ ТИПОВИМИ. Наприклад: «Нейропсихологія» або «Фахівець з арт-терапії» 

  • Також ти маєш оцінити, як детально описана кожна з професій ;) ​
     

Тестування  можна пройти абсолютно безкоштовно.

      
І хочу залишити тобі певний бонус) Аби краще зрозуміти особливості характеру того типажу, який переважає у твоєму графіку, раджу подивитися Стрім Евгенії Стілецької - дипломованого спеціаліста з медичною освітою та другою вищою за фахом психоаналітики. Не кажу, що цей тест - панацея, але щиро сподіваюся, що він допоможе тобі знайти себе! Не забудь поділитися ним із «загубленим у житті другом»!  =) 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA