Telegram для навчання: функції, про які ви не знали

 Після переходу на дистанційне навчання у вчителів та шкіл постала проблема: де спілкуватися з учнями? Більшість обрала Viber. І це не дивно, оскільки він встановлений на майже всіх смартфонах українців. Проте вайбер є далеко не найліпшим застосунком.

Сьогодні я пропоную вам поглянути на інший, не менш популярний серед молоді додаток — Telegram. Він має набагато більше можливостей, ніж просто створити чат для групи людей. Я детально розповім про ті функції, які внесуть різноманіття у ваші дистанційні заняття.

1. Чат

Чат у Telegram (користувачі скорочують назву до “тг” — читається “теге”) — нічим не поступається чатам у вайбері. Його великою перевагою є можливість більш гнучкого налаштування.

Ви можете обирати, чи можуть учасники надсилати в чат наліпки, посилання, картинки, в принципі туди писати. Це дозволяє створити комфортний для класу мікроклімат.

 

2. Папки

Якщо у вас декілька класів чи груп учнів, ви можете створити окремі папки для учнів з різних класів, щоб не плутати їх. Це дозволить вам швидко знаходити необхідних учнів, надсилати нагадування про домашню роботу тощо. 

Наприклад, ось так виглядають папки нашого викладача, який паралельно викладає у школі.

 

Інший варіант — за допомогою папок розмежувати робоче (колеги, учні, батьки, адміністрація) та особисте спілкування (друзі, сім’я).

 

3. Наліпки / Стікери 
 

У Телеграмі усі стікери безкоштовні. І найкрутіше те, що ви їх можете створити самостійно. Наприклад, з ваші коронних фразочок! Або висловів, які зрозуміють тільки учні певного класу. Чи навіть з власним фото:) З цим легко розібратися, а в крайньому випадку можна дати таке завдання учням додому. 

4. Боти

Це одна з найбільших переваг Telegram як додатка: ви можете замовити їжу додому, купити квитки на потяг або літак функціонал ботів по-своєму безмежний.

Для вчителів теж є “свої” боти, ось найпопулярніші:
@QuizBot дозволяє створювати тести, таким чином ви допомагаєте дітям краще запам’ятати тему, яку проходите. Можна об’єднувати тести в теми й ставити обмежений час на проходження тесту. Також є можливість зробити тести анонімними, щоб діти не боялися помилятися, і могли пробувати свої сили без страху й ризику.

@LivegramBot якщо ви мучитеся, бо вам пишуть діти в купи чатів, то цей бот точно для вас. Він збирає усі повідомлення в 1 чат, і це дає вам можливість зручно відповідати.

@memorization_bot неважливо, чи ви навчаєте дітей англійської мови, математики або історії, цей бот вам допоможе. Ви завантажуєте в нього інформацію, яку потрібно запам’ятати, а бот протягом дня її нагадує. Варто розповісти про такий цікавий спосіб вивчення матеріалу своїм учням!


5. Сповіщення та приватність

 

У Телеграмі дуже зручно можна налаштувати приватність так, що вас ніколи не знайдуть люди без вашого на те дозволу. А ще є зручна система сповіщень, тому прокидати вночі, бо учень щойно надіслав виконане д/з не доведеться.


Підсумовуючи, скажу, що Telegram дозволить бути ближче до учнів, відповідно якість ваших взаємин ростиме. Якщо ви хочете ще отримати ще більше знань про вміння контактувати, шукати собі учнів та робити свої послуги репетитора дорожчими — приходьте у школу викладання TeachOn.                                                         

                                                    


 

Міщук Іван  Керівник відділу маркетингу ZNOUA
                      

       Іван  Міщук 

      Керівник відділу маркетингу ZNOUA

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA