Зворотний
дзвінок

Сон: життя після ЗНО

Привіт кожному, хто витратив декілька хвилин свого часу на прочитання сьогоднішнього блогу. Що там по підготовці? Не знаю, як ви, але я своє життя вже не уявляю без щоденних планів та їх виконання в режимі non stop. А ось що було б, якщо не було ні репетиторів, ні хвилювання щодо оцінок, тим більше про тестування…

Мій день розпочинався б далеко не о 7 годині, а принаймні тоді, коли сонце вже давно сяяло у вікно кімнати. Мабуть, ранок я витратила на повноцінний сніданок, з приємною музикою на фоні, але точно не з експрес-уроків української мови Олександра Авраменка. Взагалі нормально, що його голос немов засів у якійсь частині мозку? Невже я зможу почистити свою галерею від нескінченних фотографій завдань із математики, навіть не побоюючись видалити щось потрібне? Це не життя - це насолода.

Якщо люди отримують задоволення від відео з антистресами в інстаграмі, то я від того, як цифра 99 змінюється на 100% під час видалення файлів, які хоча б якимось чином пов'язані з education. У нашій сім'ї склалося так, що у спадок від старшої сестри мені перейшли всі конспекти та книжки, якими вона користувалася під час підготовки, але, на щастя, за 2 роки програма не сильно змінилася, тому на моїх полицях вони не покрилися пилом.

Тепер цю традицію я зможу продовжити й весь матеріал, який вже в подвійному обсязі, передати у лаври володіння молодшому брату. Мабуть, друге, що я зроблю після цього, це відклею від шпалер свої нотатки з літератури, почищу скло на шафі від залишків клейкої стрічки, а календар наголосів буде існувати лише за правилом першого смітника. Бо навіщо його все зберігати, якщо через декілька років "Мартина Борулю" захочуть визнати комедією, частку пів писати окремо, а про дефіс забути й ексчемпіон злити в одне слово?

А що буде з графіком? Чим заповняться вікна, якщо не треба буде ходити до вчителів, нарешті я не буду перейматися через кожну текстову задачу, яка зустрічається в 2 частині? Невже руки дійдуть до курсу, який я мріяла пройти ще на початку року, буде час на подорожі, відпочинок, зустрічі з друзями?! Вступна кампанія до університету закінчиться успішно, а вересень вже буде чекати з новими пригодами та випробуваннями.

Але, з іншого боку, я помітила, що коли ми у стані дедлайнів та постійних ритмів, з дня у день ми все ближче до своїх цілей, ми відкриваємо нові захоплення, список мрій збільшується, навіть втому після продуктивного дня відкидаємо на рахунок майбутнього. Тому, нехай ЗНО буде для вас хвилюючим досвідом, але пройденим етапом:)

Ваша студентка з коледжу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA