Скоро пробне, але я не йду

Сиджу в «Аромі», бо вдома вже набридло вчитись. Щойно написала власне висловлення, тепер пишу вам. Як там ваші справи? Досі з посмішкою сідаєте вчитись?

Прийшла весна, а з нею усвідомлення того, що до ЗНО тааак мало часу. Та блін, така крута погода, як тут вчитись, а не гуляти?

Поки ще тримаюсь. Беру в руки телефон — бачу омріяний ВНЗ, дивлюсь на обписані руки. Згадую, коли правив Розумовський, навіть їду в маршрутці та повторюю англійську! Сказали б мені це рік тому, не повірила б, от чесно.

Скоро пробне, але я не йду.

Запитаєте чому? Була минулого року. Хотіла зрозуміти, що треба вчитися та отримати дозу мотивації на ціле літо.

Українську я написала доволі добре, але спустилась з небес на землю і зрозуміла: «Треба вчитись!» Тоді в мене з'явилася ціль — ЗНО на 200.

Влітку прочитала всі твори з програми, ііі — відклала підготовку на вересень, але «маю серце те, що не вмирає», ціль я бережу до сьогодні.

Якщо ти в 10 класі, то починай готуватися літом: вивчи вірші, хоча б трішки проглянь історію та ознайомся з тестами. Присягаюся, ти не пожалкуєш :)

Щодо пробного, кожного року його роблять простішим за основну сесію, пам’ятай.

Я впевнена, що це більше не для перевірки знать учнів, а щоб загартуватися, відчути атмосферу та більше дізнатись про саму процедуру екзамену.

І щоб не робити таких помилок, як моя подружка на початку року. Амалія, побачивши, що зафарбований квадратик, повідмічала так усі відповіді в бланку.

Посміхнулися? На позитиві прощаюсь. Біжу вчити історію :)

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA