Школа викладання TeachOn: відгук учасниці


Два роки поспіль  я активна учасниця  літньої школи TeachOn. Викладаю як онлайн, так і в школі протягом 6 років.  Хочу сказати, що ці знання, які я отримала влітку, знадобились мені не тільки для онлайн-навчання, а й для шкільного викладання. Минулорічне навчання складалось з 5 днів,  протягом яких ми знайомились, пізнавали щось нове. Тепер детальніше про кожен день.  


Перший день було присвячено методикам та принципам побудови уроку. Погодьтесь, можна мати ґрунтовні знання з предмету, але не вміти пояснити дітям матеріал.  Найперше, з чого варто почати, це зацікавити дітей. Для цього слід використати зачіпку – метод, за допомогою якого ви налаштуєте дітей на роботу. Уже цікаво?


 

Другого дня, пам’ятаю, я не змогла потрапити на сам вебінар, бо в мене вимкнули світло. Але це не проблема. Як тільки він з’явився, я знайшла запис і одразу все передивилась. Це один плюс)   Говорили про візуалізацію, про принципи побудови презентацій, класних схем.

 

Як часто ви кажете своїм учням, щоб ті заховали свій смартфон під час уроку? Думаю, часто. Я теж раніше так казала.  Але коли  переглянула вебінар «Смартфон – помічник на уроці», то тепер кажу: «Підготуйте телефони, будемо працювати!» Я дізналась про додатки, які полегшують життя вчителеві та роблять навчання цікавим для учнів.

 

Четвертий день – мій найулюбленіший. Тут ми говорили про мотивацію учнів на основі їх психотипів (за методикою DISC).  Це класна методика, за допомогою якої ви зможете дізнатися психотип учня і як мотивувати кожен із них.

 

П’ятий день теж був дуже корисний і актуальний, адже ми говорили про можливості онлайн-викладання: як обрати пристрій; що робити, коли зникло світло/інтернет; як урізноманітнити урок.

А ще був день шостий, де всі охочі проводили онлайн-уроки, а потім отримали фідбек від методиста. Я  тоді передивилась усі уроки, хотіла підтримати кожного вчителя, тому що сама колись боялась спробувати свої сили в онлайн-викладанні.

 

Ми проходили тести щодо цієї інформації, яку отримали. А ще, що дуже цікаво, робили проект, де змогли показати всі засвоєні знання. Кожен учитель відчув себе в ролі учня.

Онлайн-навчання зараз дуже актуальне, тому впевнена, що ці знання допоможуть кожному. А ви готові пізнати щось нове й корисне? Якщо так, то з 22 по 26 червня ви можете взяти участь. Поспішіть!

Реєстрація за посиланням:https://bit.ly/3d0oCSZ

 

 

 

 

   
Тетяна Сіра

Викладач української мови та літератури у ZNOUA

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA