Школа моєї мрії!


Мої взаємини зі школою залишилися дуже теплими, а час за шкільною партою пролетів, немов зі швидкістю світла. Незважаючи на всі сварки, тривоги та хвилювання, це була моя невелика історія життя та час безтурботного дитинства, як, мабуть, для кожного з вас. Але чим старше ми стаємо, тим яскравіше стає наше уявлення майбутнього, тим більше з'являється ідей, які ми хочемо реалізувати, тим масштабніше мріємо. Проте буває так, що ми навіть не уявляємо, якими можливостями ми володіємо.

Часто, молодь хоче здобути освіту за кордоном, що не дивно, адже навчання в багатьох країнах має високу якість освіти та визнається у всьому світі. Розглянемо декілька навчальних закладів та методів, які використовують закордонні педагоги, або школа моєї мрії…
 

1. Вибір предметів. Наприклад,  в Америці в середній школі додається великий перелік наук, але вже у вищій - учень визначає для себе предмети, які хоче пізнати глибше. Отже, існує та можливість на передчасну помилку.

Steve Jobs School (Амстердам, Нідерланди)

Для цієї школи не характерний чіткий графік, ідентичний перелік занять або спільна навчальна програма. За словами директора, учні розпочинають своє навчання зі складання індивідуального плану дій, в залежності від якого обирають власний інструментарій. Після 6 тижнів, відбувається оцінка та коригування плану. Мені здається, ітс пьорфект, бо конкуренція лише з собою.
 

2. Інтернаціональний клас. Завдяки різноманітному середовищу в коледжах, студенти знайомляться з іншими культурами, а також мають нагоду розширити межі свого світогляду. Якщо на карті відстань між країнами може сягати 10.000 км, то в інтернаціональних класах ви можете бути сусідами по парті.
 

3. Максимальна співпраця.

Гімназія Ørestad (Копенгаген, Данія)

Ця гімназія - одне велике приміщення з великими панорамними вікнами та місцями для заняття у вигляді "барабанів". Ні книжок, ні стін, ні окремих кабінетів - так, ця гімназія входить у ТОП інноваційних закладів у світі. Все будується на повній відвертості та взаємодопомозі. Учні отримують завдання і виконують у групах, так би мовити, коворкінг.
 

4. +1 спеціальність. Характерною рисою для США є те, що при вступі ви обираєте основний блок курсів, що вам цікаво вивчати, і ще один додатковий. Якщо протягом навчання ви зрозуміли, що один з предметів не до душі, то продовжуєте навчання на іншому.

А яка ваша школа мрії? Пиши у коментарях;)

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA