Що таке пробне ЗНО та з чим його їдять?


 

 

Привіт! Минулої суботи я провела час із максимальною користю: з'їздила на пробний іспит від ZNOUA. Ви багато пропустили, якщо проґавили цю знакову подію. Здивувалася, коли випадково довелося підслухати діалог між двома дівчатками: Навіщо те пробне? запитує одна. 

Мабуть, знизити стрес перед справжнім екзаменом і виробити імунітет, одказує інша. Одразу зрозуміла, що потрібно написати про це блог. 

Отже, навіщо ми складаємо ПЗНО? Моя версія. 

1. Можливість правильно розрахувати час на розв'язання тестів і зрозуміти, як відбувається процедура на практиці. 
 

2. Оцінка своїх знань та розуміння проблемних тем. Я, наприклад, склала пробне з української мови та літератури на 188 балів (поганенько). Власне висловлення я написала на 16/20 :( Тепер ламаю голову, де я втратила решту 8 балів. Чернетку учасники, звичайно ж, забрали додому. Я взялася за тестовий зошит, щоб проаналізувати свої помилки. Дам вам таку пораду: учитися на помилках нормально. До того ж, дуже ефективно. Головне розібратися, чому ви схибили в якомусь завданні. 
 

3. Набити руку. Хто теж боїться зіпсувати бланк відповідей, неправильно проставивши літери? Більше практики менший ризик таке наброїти. 
 

4. Дівчата мали рацію! Я про ту, що почала говорити про імунітет, але не спромоглася правильно сформулювати думку. Відбувається адаптація до реальних умов ЗНО. На жаль, на справжньому екзамені вас не зустрічатиме привітна пані й не пропонуватиме чай/каву/цукерочку (у ZNOUA є й таке! Причому асортимент ароматного напою достатньо широкий, бачила навіть у когось із учнів в інсті історії "Рейтинг чаю в офісі"). На іспиті в ZNOUA було спокійно, атмосфера, ніби зібрались "усі свої"). Можливо, хтось асоціює цей приємний день із УЦОЯО та не так боятиметься іспитів (ні). 
 

5. Комунікації з новими людьми. Завжди цікаво поглянути на ситуацію з іншої точки зору. У цьому допоможе знайомство з абітурієнтом із іншого навчального закладу. Хтозна, можливо, інший учасник розкаже вам багато корисного та поділиться своїм досвідом). 

Сподіваюсь, я мотивувала вас зареєструватися на ПЗНО). Усім зичу гарного настрою та успіхів! 

Ваша Софійка

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA