Що таке Gap Year?

 
Уявімо: ти не вступив. 
 
Все. Життя закінчилося. Мама ковтає валер'янку. Тато з осудом дивиться на це «горе» сім'ї. Родичі думають, як ти з такою «ганьбою» ще під землю не провалився.
 
Бабуськи по сусідству вже пророкують твоє майбутнє: «В інстітут не поступив, стидоттє таке. В батьків на шиї буде сидіти, а потім сп'ється чи з наркотіками зв'яжеться, не дай Боже».
 
І ти сам, признайся, поволі падаєш на дно депресії. Проте розслабся і скажи всьому світу: «У мене Gap Year!»
.
Gap Year — це поширена традиція студентів у західних країнах не вступати до університету одразу після школи. І справді, чи слід поспішати до вишу, якщо ти досі не визначився з майбутньою професією? Краще спробуй ці декілька місяців витратити на пошуки себе.
 
Подорожуй, запишися на дзюдо, вивчи італійську, почни грати на флейті, знайди підробіток, проте не забувай старанно готуватися до вступу.
 
Колись подруга розповідала мені про дівчинку, яка дуже хотіла стати перекладачем, але одразу після закінчення школи не вступила. Весь рік вона наполегливо готувалася до ЗНО з англійської і в результаті склала його на 196 балів!
 
Зараз вона навчається на омріяній спеціальності в престижному університеті і ні про що не шкодує. Та й і в мене є багато знайомих, які готові взяти Gap Year, якщо не вступлять до вишу. Краще витратити додатковий рік на підготовку і згодом вступити туди, куди хочеш, аніж йти навчатися туди, «куди взяли» тільки для того, щоб ніхто не вважав тебе лузером. 
 
Отож,  не варто йти топитися, якщо ти не вступив. Бери Gap Year і витрачай його з користю.
 
Слухай власне серце, насоджуйся кожною миттю, не забувай наповнювати своє життя змістом  і буде тобі щастя!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA