Прочитай це перед пробним

Сьогоднішня стаття буде трохи в незвичному форматі, адже знаю, що її опублікують у п'ятницю ввечері, тому шалено бажаю написати маленьке посланнячко тобі перед пробними ЗНО. 

Будемо виховувати дух справжніх переможців!

Пункт перший

Рекомендую подивитись це відео. У ньому Репер Снуп Догг отримав зірку на Алеї Слави в Голлівуді. На відкритті зірки він віддав належне людям, які допомагали йому протягом усього шляху: батькам, своїй дружині Шанте Бродус, діджею Warren GA, реперу Доктору Дре, телеведучому Джиммі Кіммелу і музичному продюсерові Квінсі Джонсу. Наприкінці промови він не забув подякувати собі, за те, що знаходиться там, де він є зараз.


Його промова заслуговує своєї уваги:

“I want to thank me for doing all this hard work. I want to thank me for having no days off. I want to thank me for never quitting. I want to thank me for always being a giver and trying to give more than I receive. I want to thank me for trying to do more right and wrong. I want to thank me for just being me at all times. Perhaps you aren’t proud of yourself, perhaps you never thought you had reasons to be. It might even possible that you are always criticizing and looking down yourself. That’s enough! Be  proud of yourself, proud of what you did, what you accomplished, what you do, you are a unique piece of actions, thoughts, dreams, a perfect being! I am telling you, wake up and be proud of yourself.”

Переклад: 

“Хочу подякувати собі за всю цю важку роботу. Хочу подякувати собі за відсутність вихідних. Я хочу подякувати собі за те, що я ніколи не здавався. Я хочу подякувати собі за те, що я завжди віддавав і намагався дати більше, ніж отримував. Я хочу подякувати собі за те, що я намагаюся робити більше і правильних і неправильних вчинків. Я хочу подякувати собі за те, що я завжди був собою. Можливо, ти не пишаєшся собою, можливо, ти ніколи не думав, що маєш підстави робити це. Можливо, навіть, що ти завжди критикуєш себе і дивишся собі під ноги. Годі! Пишайся собою, пишайся тим, що зробив, що досяг, що робиш, ти унікальний, твої думки, мрії унікальні, ти ідеальний! Кажу тобі, прокидаючись вже пишайся собою.”

Коли я тільки знайшла цей виступ, не могла повірити своїм вухам, ці думки вкрай сміливі але одночасно такі прості, вони мусять жити всередині кожного з нас, мотивувати та штовхати на постійний діалог.

Пункт другий

Раджу ввечері перед екзаменом просто розслабитись, геть забути про повторення і відпочити думками. Зрозуміти, що на цей момент зроблено те, що зроблено. Крапка. А головне, виспатись і прийти на екзамен у гарному настрої. Будь як Снуп - пізнай свою велич.

 

Дякую за увагу. Щасти! Надсилаю порцію віртуальних обнімах тобі. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

See u later, alligator 

*не забудь дати свій фідбек у коментарях. 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA