Пробне власне висловлення


Привіт, привіт! Сьогодні хочу показати зразок виконання 67-го завдання з ПЗНО. Для мене ця робота виявилась складною, тому що написання такого роду текстів забирає купу часу та сил. Врешті-решт він був переписаний, відредагований, вимучений і допрацьований до того вигляду, як я представила його нижче. Кожна порада моєї викладачки вплинула на розуміння концепції цього завдання, тому зараз поговоримо про справжні пазли на ЗНО.  

Я хочу щоб кожен з вас збагнув, що набрати велику кількість балів тут можливо, якщо дотримуватися  офіційного “шаблону”. Погляньмо на цього: 

*завжди тримай в голові, що текст повинен бути максимально логічним і бажано без зайвої води та ліричних відступів, про граматику годі й казати.

  1. Прочитай та зрозумій тему на всі 100%;

  2. Сформулюй супер чітку тезу (На мою думку...);

  3. Підбери 2 різні та доречні аргументи (докази) для підтвердження тези;

  4. Придумай 2 детальні приклади до своїх аргументів: один з мистецтва (книги, кіно), інший із суспільного життя (історія або власний досвід);

  5. Напиши висновок (Отже…), він має перегукуватися з тезою (можно просто перефразувати синонімами), узагальнювати аргументи.

 

А ось приклад від мене.

На мою думку, найголовнішими складниками креативності для самореалізації людини, а також її конкурентоспроможності є нестандартне мислення та здатність ризикувати.

По-перше, власники нестандартного мислення - люди великих ідей. Вони не звикли діяти, як усі, тому часто здаються диваками. А інертність їхнього мислення допомагає в реалізації закодованого потенціалу.

Прикладом персонажа зі сміливими поглядами на суспільний лад я вважаю художницю Ганну, її образ був описаний у психологічній новелі “Меланхолійний вальс” Ольги Кобилянської. Дівчина мала сильний характер, відрізнялась неабиякого волелюбністю, рішуче відстоювала свої феміністичні переконання, при цьому не зважала на те, чи подобаються вони тим, хто її оточує. Вона належала до “артистів”, любов називала “байкою”. Історія цієї жінки мала відкритий кінець, але сама Ганнуся давно стала самореалізованою жінкою.

По-друге, особливу роль ризик відіграє в конкурентоспроможному середовищі. Тут креативність та хоробрість стануть складниками успіху, адже так особистість має змогу показати свої здобутки нагазал та дістати визнання.

Наприклад, відома дизайнерка Коко Шанель на початку своєї кар’єри зіткнулась з великою кількістю негативних відгуків. У 20 сторіччі статус жінки вимірювався кількістю корсетів та пишністю суконь в її гардеробі, француженка хотіла змінити це. Тож, попри опір суспільства, саме вона пропагувала можливість вибору нестандартного одягу, адже полюбляла кардигани свого чоловіка. Це була революція! Шанель отримала визнання, залишила всіх конкурентв позаду, тому її вплив на світову моду відчувається й дотепер.

Отже, для успіху на ринку праці та самореалізації людина має бути ризиково та мати нешаблонне мислення. Ці компоненти креативності є неймовірно важливими для сучасного спеціаліста-революціонера.

 

Дякую за твою допитливість! Побачимось через тиждень. Надсилаю порцію віртуальних обнімах тобі. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

See u later, alligator 

*не забудь дати свій фідбек у коментарях.

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA