Що ж там у школі TeachOn?

 
На відміну від багатьох викладачів ZNOUA, перед тим, як потрапити на TeachOn, я мала 7 років педагогічного стажу в університеті і 5 років у школі. Але, працюючи з сучасними дітьми, ти щороку переконуєшся, що старі добрі методи вже не працюють, тому завжди хочеться дізнаватись щось нове та цікаве, дивувати учнів новими формами роботи.
 
Це бажання легко можна компенсувати різноманітними тренінгами, семінарами, майстер-класами, та подруга запропонувала піти на літню школу TeachOn. І я погодилась. Програма була неймовірно насичена, про все хотілося дізнатися вже, але давайте по черзі.
 
1. Тест
 
«Ок. Тест це ж, напевно, тестові завдання з п’ятьма варіантами відповідей...»  подумала я, і, не готуючись, прийшла. А виявилось, що тест — це типові завдання ЗНО відкритого типу. Написала. Коли вийшла, зрозуміла, що зробила помилку в одному завданні, тому, напевно, не пройду.
 
2. Дзвінок
 
«Ви пройшли».
 
Ось тут з’явився азарт, що ж там у школі TeachOn?
 
3. Школа
 
Виявляється, кожен день закінчувався невеличким тестом, за який потрібно отримати 10 з 15 балів, і я феєрично не подолала цей поріг вже на другий день школи. Насправді, екзамени ніколи не були моєю сильною стороною, а вміння відволікатися на хмари за вікном залишиться зі мною назавжди:)
 
Не буду виправдовуватись чому так сталося, але те, що це мене засмутило  це правда, бо ж такі круті були ці два дні.
 
Атмосфера робоча, але водночас дружня та продуктивна. А матеріал, яким з тобою діляться, такий цікавий та корисний.
 
Це саме те, що я шукала. Ну як можна було завалити той тест? 
 
Я завжди боялася своїх поразок, але не тоді, коли отримала СМС: «Ви не пройшли далі. Дякуємо за участь… запрошуємо Вас на співбесіду до нас на вакансію математика».
 
«А чому б і ні?». Навіть спробувала напроситися в школу без права на призи та нагородження, але правила школи справедливі, тому я вирішила, що маю зробити все, аби пройти в компанію і дізнатися прийоми та секрети, які не змогла дізнатися в TeachOn.
 
Декілька співбесід, пробне заняття з вередливим учнем-методистом, зустріч з керівником компанії і лист, в якому мене запрошують на роботу:)
 
Стажування. Дві групи учнів. А найголовніше: правильно організоване навчання викладачів, постійні тренінги, рекомендації сучасних книг з психології та педагогіки. 
 
Навіть враховуючи мій педагогічний досвід, я боялася і хвилювалася, тому що це абсолютно інший підхід до навчання, інші цілі, інші очікування, це велика відповідальність.
 
Але натомість я отримала справжню сім'ю, яка будь-які твої невдачі перетворить в безцінний досвід, невпевненість на можливості, а, здавалося б, звичну для тебе роботу, на неймовірну подорож, в якій ти за 9 місяців не просто готуєш до складання ЗНО, а  допомагаєш, підтримуєш і відкриваєш по-новому світ математики:)
 
 
  
    
              Іванна Біляй
 
             Викладач математики у ZNOUA

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA