Привіт сюрпризам 2021-го!

 

 

З Новим 2021-им роком тебе! 

Я люблю казати, що 2020-ий зовсім не був “поганим”, він був високосним, а ще винятково особливим і непередбачуваним, та врешті-решт не таким, як його хотіли б бачити чи як мінімум планували прожити багато хто з нас. Залишається лиш відпустити ці дні, подякувати за новий посвід. Ми з вами стоїмо на порозі чогось обов’язково кращого. Інакше і бути не може. Підсумки  підбиті, цілі поставленні bye bye  2020.

 Ми звикли мислити про час лінійно і циклічно, підсвідомо обираючи нову точку, від якої можна рухатися. У новий рік з новими мріями та думками, у якості експерименту можеш написати лист у майбутнє, склавши послання з планами, ідеями, які стануть ностальгією. Масштабуй свої перспективи! Якщо дозволити собі заглянути "на потім", то як же приємно буде читати ці рядки через рік. Спробуєш? Ось приклад ↓

5 січня прибув ще один подарунок під ялинку, адже на сайтах центрів оцінювання якості освіти стала доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО. Моя коліжанка Софія вже писала суперкорисну статтю на тему пробного ЗНО, посилання залишу тут. GIVE IT A TRY! Я стовідсотково впевнена, що потрібно позбавитися цього необґрунтованого страху, побачити весь процес і переконатися в якості своєї підготовки. 

Попереду локдаун, тому наступного тижня дуже хочу поговорити з тобою  про цікаві інсайти для максимально комфортного онлайн-навчання.

Бажаю, щоб твоя найпотаємніша мрія обов'язково здійснилася в новому році. Вір у себе! Адже починається зовсім новий етап твого життя. І, як завжди, надсилаю порцію віртуальних обнімах тобі. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

 

See u later, alligator 

*не забудь дати свій фідбек у коментарях. 

 

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA