Посилення карантину в КиєвіДобрий день!

Я Антон Острогруд, керівник компанії ZNOUA.

З 5 по 16 квітня в Києві призупинить рух транспорт та будуть закриті школи. Про це сьогодні заявив міський голова Віталій Кличко. 

Відповідно, ми змушені перенести заняття в онлайн-формат, щоб не втрачати час. До ЗНО залишилося небагато. Наше завдання, як відповідальної компанії, докласти зусиль, щоб наші учні показали максимальний результат.

У березні 2020 року ми вже припиняли навчання в офісах, оскільки життя й здоров’я дітей та співробітників найважливіше, і переходили на онлайн-підготовку. Отже, ми готові до переходу на онлайн-навчання і зараз.
 

Наш план дій:

Перший крок: до неділі 4 квітня включно ми навчаємося у звичному режимі.

Другий крок: у понеділок (05.04) ми переходимо на онлайн-підготовку. Наразі карантин офіційно оголошено до 16.04.2021. Далі будемо тримати вас у курсі (емейл, sms). 

Чому ми впевнені, що онлайн-підготовка – справді ефективне рішення в цій кризовій ситуації:

  1. У нас є величезний досвід проведення занять онлайн. З 2014 року ми підготували більше ніж 1000 учнів онлайн. У нас є повноцінний відділ онлайн-викладання з окремим керівником, методистом та викладачами. 
     
  2. У нас є всі необхідні методичні напрацювання для такого способу навчання. Щороку частина наших онлайн-учнів складає ЗНО на 190+. Тому ми гарантуємо, що рівень викладання в жодному разі не знизиться. 
     
  3. Усі наші викладачі мають необхідні навички та технічні засоби (вебкамери, звукове обладнання тощо), щоб проводити заняття онлайн.


Що варто зробити вам:

  • перевірити, чи готові ви до такого переходу технічно: чи є  вдома ноутбук або комп’ютер зі стабільним інтернетом (у крайньому разі підійде навіть планшет чи смартфон).

 

Якщо у вас є додаткові запитання, звертайтеся за тел. 0994033626, 0443907071 або пишіть oz@zno.ua, yo@zno.ua.

Із думкою про здоров’я дітей –

Антон Острогруд та вся команда ZNOUA

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA