Полюбити підйоми о 5 ранку? Запросто!

 

Привіт, друже! Дай угадаю… Коли ти прочитав назву посту, подумав, що я несповна розуму: «Який підйом о 5 ранку! Здуріла дівка!». Знаю, ти ненавидиш ранок, збори до школи, будильник і геть усе, що нагадує про розлуку з теплесеньким ліжечком. Але якщо ранок сповнити позитивом, ти чекатимеш сходу сонця, як власного дня народження! 

Пограймо! Якщо я вгадаю, який вигляд маєш уранці, ти залишаєш своє сердечко в коментарях і репостиш цей допис.

Ванга Софія пророкує, що «You woke up like this… Flawless»:

Присягаюся, я тебе розкусила!

Перейдемо до порад.

1. Збирайся звечора. Не збирай зранку сумку з криками: «Ааааа, мамо, де мій зошит?!». Приготуй необхідне приладдя та одяг перед сном. Можеш навіть ланч продумати заздалегідь.

2. «Магия утра». Хто читав Хела Елрода, той знає. Прокинься на годину раніше і подаруй цей час собі. Добрий ранок – запорука гарного дня. Поки твоя родина не активувалась, дуй на кухню! Починай ранок зі склянки води та позитивного мислення. Спробуй метод «чудесного утра» хоч раз. В ідеалі цей метод ось який:

  •  посидіти в тиші 5 хв.;
  •  медитації;
  •  афірмації;
  •  візуалізація;
  •  ранкова зарядка або читання.
     

3. Яке моє улюблене слово? Правильно, мотивація!
Зараз любителі поїсти дуже зрадіють. Мотивацією прокинутись рано може бути навіть сніданок. Продумайте звечора, що їстимете. Ведіть у голові фуд-блог, обробіть подумки фоточку вашого чіа-пудинга чи сендвіча.
Відведіть зранку час на улюблену справу. Серце спонукатиме підвестися з ліжка раніше, аби скоріше дістатися до свого хобі.

4. Зранку можна дороблювати уроки!
Лайфхак для тих, хто засинає одразу після школи. Лягаєш рано, але прокидаєшся раніше від сонечка. О 4 чи 5 ранку навряд чи захочеться залипати в соцмережах, мозок добре концентруватиметься. 
 

 5. Забувайте про реальність.

Останнє, що потрібно вранці — миритися з суворістю майбутнього дня. Відразу ж після пробудження ви повинні піти від повсякденної реальності і думати тільки про позитивні речі, налаштовуючи таким чином весь організм на позитивний день. А допомогти в цьому може легка улюблена музика, декілька сторінок чудової книги, серія комедійного серіалу або просто запис у щоденнику про те, що сьогоднішній день обов'язково буде чудовим.

6. Протипоказання!
Не мордуйте себе ранніми підйомами, якщо спите менше 7 годин на добу. Здоров’я важливіше продуктивності. 
Я вже ділилася калькулятором для грамотного прорахунку циклів сну, але поділюся ще раз.  Налагодьте свій режим, а тоді вже експериментуйте з ранковою магією.

Ну що? Хтось спробує метод «чудесного утра»? Дай знати в коментарях, якщо мої поради були для тебе корисними.

Цілую – ваша Софійка.

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA