Покоління Z і як ми вчимось

Обожнюю дізнаватись більше про різні психологічні класифікації, проходити тести в Інтернеті як от наприклад 16 personalities і тому подібне. Тим самим можна більше пізнати себе, або просто почитати загальну інформацію, тут як кому пощастить. Сьогодні хочу поговорити з тобою про покоління Z. Про те, хто ми, чому особливі та як взагалі з цим працювати.

У 1991 році американські учені Ніл Хоув і Вільям Штраус створили теорію поколінь. На їх думку, саме цінності і їх схожість, а не вік, формують покоління як групу людей, народжених у певний віковий період, що випробували вплив одних і тих же подій, особливостей виховання. В середньому кожні 20–25 років з’являється покоління з певними “нововведеннями”. 

Як впізнати зумера?

Він…

  • Живе і в офлайн-, і в онлайн-світі, грань повністю стерта.

  • Володіє кліповим мисленням: середній інтервал уваги - 8 секунд.

  • Безперервно споживає інформацію, але маленькими порціями.

  • Зайнятий саморозвитком і боїться втрачати можливості.

  • Хоче отримати визнання.

 

Як ми вчимось?

Зумери відмовляються бути пасивними учнями. Студенти не зацікавлені в тому, щоб просто з’являтися на уроках, просто прослуховувати лекції та просто робити конспекти. Натомість ми розраховуємо на повну залученість, любимо, коли надається можливість отримати захоплюючий досвід (інтерактивне середовище!), навіть повністю готові к бар’єрам на шляху. До того ж навчання не обмежується лише класом; це те, що може відбуватися в будь-який час і де завгодно, адже добре знаючи світ - вже починаєш продумувати, яким буде твоє місце в ньому.

Але як показують останні дослідження, через надмірне використання технологій нам, поки що, бракує “soft skills”.

Власне, soft skills —  надпрофесійні навички, які відповідають за успішну участь у робочому процесі, високу продуктивність, вони не пов'язані з конкретною сферою. Наприклад: активне слухання, вміння вести перемовини, вміння презентувати та виступати публічно, storytelling, критичне мислення.

Дякую за твою допитливість! Побачимось через тиждень. Надсилаю порцію віртуальних обнімах тобі. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

See u later, alligator 

*не забудь дати свій фідбек у коментарях.

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA