Підготовка до ЗНО на "непотрібних" уроках


Усім привіт! У кожного з нас є такий урок, на якому ні нового не дізнаєшся, ні старого не згадаєш. Так, я про предмет, на якому ви 45 хвилин нудьгуєте. Аби не гаяти дорогоцінного часу, пропоную займатися "своїми справами" під час таких уроків. Як робити це непомітно навіть за першою партою? Спробую вигадати.

!WARNING!

Не слід так експериментувати перед якимось суворим учителем. Усе залежить від ситуації. Просто хочу попередити: якщо почнете вчити англійську на уроці когось злого та впливового... Начувайтесь. А якщо бачите, що нічого не загрожує вашій безпеці, сміливо беріться за роботу.

1. Стикер — усе , що знадобиться.

Ідеально для вивчення формул, історичних дат і слів. Заздалегідь запишіть необхідну інформацію та приклейте папірець у зошит із "непотрібного" предмета (не забудьте забрати звідти той аркушик, якщо заплановано самостійну чи ще щось). Так ви і встигаєте писати за класом, і вчите (повторюєте) необхідні речі.

2. Чернетка.

Придбайте найдешевший зошит (бажано із серії "кожен день" або отой зелений за копійки). Головне — відсутність будь-якого дизайну, ніякого глянцю та світла паперова обкладинка, на якій буде видно напис ручкою.


 

На зворотному боці обкладинки пишіть дати, слова, формули (усе, що завгодно) олівцем. Кладіть зошит на парту разом із пеналом, зверху на щоденник. Пишіть під диктовку, відповідайте, а як тільки вчитель відволічеться — зирк на написи!

3. Роздруківки та ксерокопії.

Звісно, здоровенну синьо-жовту книжку на парті помітить навіть сліпий. Роздрукуйте/відксерокопіюйте собі теорію+тести. Невагомі листочки не займуть місця в сумці та не привернуть увагу викладача. Ви встигнете їх заховати, якщо що. Більше підійде для тих, хто сидить за третьою партою і далі.

4. Забули форму?

Не переодягаєтесь на фізкультуру? Збираєтесь сидіти й гортати стрічку новин увесь урок? Не робіть так, особливо коли ЗНО за 3 місяці. 

Погоджуюсь, коли довкола літають м'ячі, наче гармати, сконцентруватися до снаги не кожному. Зрозуміло, що універсали УЦР тут не повчиш. Натомість можна відкрити "Quizlet", нагадати собі слова/формули/події. Тільки стережіться, коли інші грають у баскетбол).

Із початком другого семестру я почала користуватися цими порадами. Учитель не запалить + навіть телефон діставати не треба. На мою думку, виграшно.

Що ж, сподіваюся, ця стаття стала для вас корисною. Готуйтеся до іспитів із задоволенням!

         Ваша Софійка

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA