Перенесемося в червоний корпус Шеви?

Щойно прийшла додому, зробила собі теплий чай. А далі... ні, не серіали, і навіть не «монголо-татарська навала». Сіла писати блог. І поки стигне мій чайок, я почну.

Сьогодні, 29 вересня, була на дні відкритих дверей у КНУ ім. Тараса Шевченка. Не буду розповідати про правила вступу і факультети, бо я цього не знаю:) Поділюсь з вами враженнями та спробую перенести вас у червоні корпуси Шеви.

Будильник розбудив мене о 8-й. Перше, про що я подумала: «А може ну його, там дощ, краще поспати», але через годину я вже бігла на зупинку, бо там чекала подружка, а на Володимирській нас очікувала атмосфера майбутніх абітурієнтів.

Біля входу зустріла усміхнена студентка, яка одразу дала анкетку, яку потрібно заповнити. Всередині було дуууже багато людей, всі кудись йшли, несли брошурки, розмовляли, а ми з Вікою роздивлялись навколо, не знаючи що, де і як.

В такий момент користуюсь правилом – «за людьми». Куди більшість, туди і я. Але тільки в цьому випадку.

Ми поспіхом пробігли другий поверх, бо я шукала омріяну журналістику, інше мене не цікавило. Біля стенда стояли студенти журфаку, і уявляєте, вони були одягнені в кігурумі!

Таким творчим і оригінальним способом вони показали, що в універі майбутні журналісти як вдома, і це просто мега круто. Потім нас запросили на вікторину і ми полетіли в кабінет.

Майбутніх студентів познайомили з викладачами, розповіли всі цікавинки і переваги професії, зарядили мотивацією і ще більшою жагою до студентського життя.

Повертаюсь до вікторини. Не можу втриматись, тому одразу розповім про приз – цілісінький день ти проведеш як студент на омріяному факультеті! Таких щасливчиків було 5, і я серед них:)

Тому обов’язково буде блог про цей день, чекайте:) Я була така щаслива, стрибаючи я вийшла забрати свій сертифікат, а подумки вже малювала себе серед студентів.

Ми повернулись до виставок хімічно-фізичних факультетів, бо вони там дуже кльові. Хоча коли нам розповідали про якісь магніти, думками я була вже на парах в університеті.

Та потім над головами піднявся туман, який стелився під ногами, і нам стало цікавіше. То був рідкий азот. І це справді вражало.

Ми підійшли до стенда й особисто спробували дослід з кулькою. Опускали її в цю рідину і вона зменшувалась, а витягуючи знову повертала свою форму. І як воно працює?

Напевно, ніколи не зрозумію цю фізику. Зате магії в житті буде більше:)

Здається все, треба йти, бо в планах ще погуляти парком Шевченка і попити какао. Та тут нас запрошують до стендів географічних спеціальностей. «Ну пішли, подивимося швиденько!» - пропонує Віка.

В результаті ми майже пів години слухали про картографію та земельні ресурси. Після такого насиченого ранку я хочу трішки відпочити і вчитись, вчитись, вчитись. Бо є заради чого.

Звичайно, текстом не передати атмосфери заходу, але я старалась.

А ви були на днях відкрити дверей в омріяних вузах? Діліться своїми враженнями!

Ой, щось я зовсім забула про свій чай, тепер біжу робити новий:)

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA