Операція «стати нормальною» або пригоди Шурочки

Сьогодні, замість того, аби піти додому після уроків, Саша залишилася у школі.

Вчителька вирішила дати мені матеріал для підготовки до олімпіади.

На окремому аркуші вона написала, на які сторінки коханого Авраменка та конкретні теми з мови я маю звернути найбільше уваги. Слухаю напутнє слово вчительки. «Понеділок – день важкий» лунає у моїй голові.  

Повторити відмінювання числівників, наголоси та зробити тисячу і один тест. Так, це вже вам не казки Шехерезади. Це реальність усіх 11-класників.

Дивлюся на увесь цей список і розумію, що востаннє я сиділа так у офтальмолога. Вона виписувала мені рецепт, які каплі потрібно купити, які вітаміни споживати і тд. і тп.

Ось і вчителька написала мій рецептик на найближчі часи. Можна сказати, рецепт від незнання. Одразу відчула себе хворою. Тільки ще не визначилася з діагнозом. Скоріше за все, це щорічний олімпіадний вірус. А імунітет у мене зовсім слабенький на такі хвороби.

Життя випускника взагалі цікава річ.

Сьогодні мені вистачило лише двох дзвінків будильника, аби прокинутися. А це вже поза межами реального. Потім я приготувала собі сніданок, навіть спокійно випила чашку чаю. А ще… Нарешті я прийшла до школи із сухим волоссям. Я не знаю, що це в мене за приколи такі. Постійно не залишаю собі часу, аби добряче висушити його феном. Чекаю нової моди на зачіски.

А ще після пісні «рвані джинси» чекаю хіт  про «рвані шкарпетки». Чого-чого, а такого добра у мене вдосталь. 

Тож прийшла я до класу і навіть посміхнулася. Усі були здивовані моєю присутністю на першому уроці. А потім ці запитання «Ну що, як минули канікули?».

Я, швидко зметикувавши, що про операцію «И» та пригоди Шурочки мені не дуже й  хочеться розповідати. Відповідаю «Я не пам’ятаю».

Зараз розумію, що кожен тлумачить це своїм чином. Однак канікули так швидко минули, а я ще й втратила відчуття часу. Тому й згадувати кожен день минулого тижня нині складнувато.  

Те, що наче були ті канікули, не заперечую. Проте куди вони ділися, не знаю. 

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Олександри, підпишіться на новини у формі знизу!

 

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA