Онлайн vs офлайн навчання


Ідея для сьогоднішньої статті спала мені на думку після нещодавного потоку  ностальгії про перший досвід дистанційного навчання минулої весни, коли весь світ вимушено опинився в повній ізоляції. Навіть у такі важкі часи перед тобою відкриваються нові можливості для розвитку і навчання, але трохи в новому форматі. Я виокремила декілька тез про недоліки і переваги дистанційки, звісно, вони є суперечливими, однак to each his own, you know)

 

1. Ти не гаєш час на збирання та дорогу. Будучи дівчиною, я витрачаю купу часу на те, щоб банально зібрати себе: обрати образ, макіяж і так далі. Навчаючись онлайн, ти ніколи не запізнишся через затор і тобі не треба думати про те, чим же зайняти себе в дорозі. Ти відкриваєш ноутбук, і все відбувається тут і зараз. Це дуже вигідно, бо так раціональніше витрачається час, без зайвих стресів. У спокійній атмосфері рідної кімнати в піжамі з гарячим чаєм зручніше ж!

 

2. Відсутність відволікаючих факторів. Певно у тебе бували ситуації, коли одногрупник відволікає безглуздими дріб’язковими запитаннями, чи коли сам закляк і задумався про сенс життя, а ось повертаючись до роботи,  розумів, що впустив важливу деталь розповіді вчителя і вже важче розуміти суть дискусії, у школі дійсно дуже багато дистрактерів. А в онлайні ти особисто відповідальний за атмосферу робочого простору. В обох випадках, звісно ж, потрібна залізна самодисципліна, перетворись на активного слухача, який буде в змозі вижати максимум з лекцій незалежно від формату.

 

3. Живе спілкування і моментальний фідбек. Обожнюю, коли в групах формується здорова конкуренція, це неймовірно заряджає і в процесі ви навіть навчаєте один одного, саме так я і витягнула свою англійську до хорошого рівня. З’являються спільні жарти, досвід, та ви стаєте сім’єю у якомусь сенсі (тут офлайн переміг). 

 

Так, насправді багато особливостей, у мене навіть немає фаворита. Можливо, є що додати? Чекаю на фідбек у коментарях.

 

Це були мої думки, як завжди, надсилаю порцію віртуальних обнімах тобі. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

 

See u later, alligator 
 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA