Не знаєш історію? — збирайся у подорож! (Частина 2)

Ну що, готові до нової подорожі? 

Українські міста вже зачекалися, тому гоу у другу віртуальну тріп:)

 

Дрогобич

Родзинка міста: Костел святого Варфоломія.

Розташований у м. Дрогобич Львівської обл. Пам'ятка національного значення, зразок готичної архітектури кінця XIV-XVI ст. Храм був одночасно сакральною та оборонною спорудою. У 1392 р. за рішенням польського короля Владислав Ягайло почалося будівництво костелу, що тривало впродовж першої третини XV ст. 

Також варто побачити: Церкву Святого Юра, Площу Ринок, дзвіницю костелу Св. Варфоломія.

Полтава

Родзинка міста: Будинок Полтавського губернського земства

Він є зразком так званого українського архітектурного модерну. Споруджений упродовж 1903-1908 рр. за проектом відомого українського архітектора Василя Кричевського. Живописне оздоблення будівлі виконували художники Сергій Васильківський, Микола Самокиш. 

Також варто побачити: Круглу площу, від якої, наче промені, розходяться 8 вулиць. Відвідайте музей-садибу Котляревського та музей Панаса Мирного. А також не відмовляйте собі у задоволення побачити місто в усій красі: альтанка на Івановій горі – найкращий оглядовий майданчик Полтави.

Чернівці

Родзинка міста: Резиденція православних митрополитів Буковини і Далмації.

Це справжній архітектурний шедевр Західної України, розташований у місті Чернівці. У 2011 р. включили до списку Світової спадщини. Сьогодні в будові знаходиться Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. 

Також варто побачити:  Завітайте до парку імені Юрія Федьковича, а також прогуляйтеся вулицею Ольги Кобилянської, з якої починається багато туристичних маршрутів. 

Володимир-Волинський

Родзинка міста: Успенський собор у Володимирі-Волинському.

Пам'ятка давньоруської сакральної архітектури XІІ ст. Збудований за часів князя Мстислава II Ізяславича. За літописними даними, саме в 1160 р. завершилось будівництво храму. Свято-Успенський кафедральний собор, відомий також під назвою Мстиславів храм, упродовж XVI-XVIII ст. був кафедрою уніатських єпископів і митрополитів.

Також варто побачити: У місті багато релігійних споруд: церкви, костели, монастирі. Є й історичний музей, але найдавніша пам’ятка Володимира-Волинського – Давньоруські вали, які історики датують 10 століттям.

 

Судак

Родзинка міста: Генуезька фортеця у Судаку.

Оборонний пункт колонії генуезців, розташований на північному схилі стародавнього коралового рифу Киз-Кулле-Бурун або Фортечної гори . Будівництво фортеці відбувалося впродовж 1371-1469 рр. Споруда мала два яруси оборони, між якими розташовувалося місто Солдайя. Нижній ярус - стіна заввишки 6-8 метрів, укріплена чотирнадцятьма бойовими 15-метровими вежами і комплексом Головних воріт. Генуезька Фортеця в Судаку - зразок класичних фортифікаційних споруд пізнього середньовіччя.

Також варто побачити: Теплий клімат, гори, Чорне море. Судак курортне місто, тому його вигідне розташування подарує бонус – красиву природу та надзвичайні світанки й заходи сонця. 

 

Обирайте місто, завантажуйте туристичні мапу і вперед до пригод! :)

 

         

          Ярослава Струцинська

          E-mail-маркетолог ZNOUA

 

 

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA