Навчання: онлайн VS оффлайн!

Усім доброго карантинного ранку! Сподіваюся, ви всі сидите по домівках та насолоджуєтесь можливістю побути вранці вдома, а не в черзі на автобусній зупинці. Внаслідок такої ситуації, як карантин, для мене багато що зазнало раптових змін: заняття в коледжі перейшли в формат дистанційного навчання, курси - увформи вебінарів, пробне ЗНО зазнало змін у датах, хоча єдине, що залишається незмінним, це те, що дедлайни все так і горять

Тепер все начання перейшло в статус "онлайн" або "була в мережі 10 хвилин тому". Проте, знаєте, з дня в день такий формат все більше мені починає подобатися, а переваги поступово переважають недолікам. Я просто неймовірно щаслива від часу, в якому я живу, від можливостей, які він відкриває переді мною. Навіть подія з незапланованим карантином ніяк не вплинула на навчання, а, як на мене, лише полегшила життя та розвантажила графік.

Почнемо з того, що тепер кожен день я можу коригувати на свій лад, не залежити від навчального графіку, не хвилююсь щодо пар, до яких не встигла підготуватися, а що краще, - не витрачаю величезну кількість часу на дорогу. Мені подобається варіант, коли задають домашнє завдання з прикріпленим дедлайном та залишають лише назву скриньки, на якій воно повинно вчасно з'явитися. 

По-друге, більше часу на підготовку. Карантин-карантином, але навряд чи ЗНО вирішать відмінити (хоча дехто з моїх одногрупників досі в це щиро вірить). Зараз стартують багато різних марафонів, експрес-курсів з підготовки до іспитів, як і безкоштовних, так і на платній основі, у яких ви можете взяти участь. Непоганий варіант, щоб повторити, чи не так? (або розпочати підготовку на максималках). Перейшовши на дистанційну форму, я навіть зареєструвалася на марафон, в якому раніше могла взяти участь за умови обміну на сон.

Ноут + швидкий інтернет + гарячий чай поруч + 10:00 на годиннику = "я готова підкорити гори". Такий початок дня вже офіційно приречений на успіх. Як би я не звикала прокидатися о 6:00, але мої очі розплющуються винятково після 9, за винятком, коли економіка стартує першою парою. А що можна казати про комфорт: домашня атмосфера зовсім не зрівняється з тією, яка є в навчальних закладах.

Але єдиний мінус, який я знайшла - це мотивація вчитися. Якщо в школах як-не-як, а заняття доводиться відвідувати, то, щоб вчитися вдома, треба черпати мотивацію самостійно. Хоча, якщо скласти іспит успішно вже є вашою метою, проблема не повинна виникнути :)

Отож, якщо світ дає тобі 3-тижневий карантин, навряд чи це просто так, тому бережи себе та мий руки з милом :)

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA