Можливості заробітку для підлітка

У перервах між палаючими дедлайнами пробігають думки, щоб я робила після ЗНО... Скоро червень, а хто з вас вже має плани на канікули? Як правило, літо завжди закарбовує найяскравіші спогади у пам'яті, тому його максимально хочеться наповнити пригодами. Але брати постійно гроші у батьків якось вже не комільфо. На щастя, зараз 2020 рік і легально заробити неповнолітнім легше, ніж здається.

 

1. Перший варіант, який у мене виник - це репетиторство. Ретельну підготовки до іспитів можна використати не лише як гарний результат, а й джерело доходу. Поки мозок не забув ті геніальні лайфхаки, якими ти користувався, передай досвід "ближньому своєму" (10-класику).

Проте необов'язково брати старші класи - ще є першачки та середня школа, вже на ваш розсуд. Коротше кажучи, потенційної клієнтури хоч греблю гати. Досі вагаєшся? Так, можливо, у вас немає якогось мегакласного сертифіката про кваліфікацію, або ви не плануєте вступати в педагогічний, проте бал ЗНО іноді може відігравати не менш значну роль. До того ж, як то люблять казати, вся влада зараз у репетиторів. 

 

2. Створення сайтів. Коли я про це вперше почула, моя емоція була прибизно така:

Проте це виявилось не так складно, як могло бути. Слід зазначити, зараз це дуже, ну дуууже актуальна навичка. Багато підприємств ще й досі не мають власного сайту, а він є додатковим джерелом доходу, на секундочку. 

Трохи навчання, практики і ти вже зможеш створювати сайти для реальних бізнесів та отримувати за це власні гроші. Що мені подобається, так це свобода та безвимірність фантазії, яку можна реалізувати за допомогою клавіші миші. 

 

3. Аніматор. Якщо ти добре ладнаєш з дітьми, організований та амбіційний, то ця творча професія твоя! Адже яке свято без дитячих улюблених героїв? Зі свого досвіду знаю, що можна не лише підзаробити, а й прокачати в собі багато якостей: і акторську майстерність, і ораторські вміння, і комунікабельність, навіть емоційний інтелект . А що найцікавіше, підштовхне вийти зі своєї зони комфорту. Частіше всього, саме в стресових ситуаціях ми пізнаємо себе із зовсім іншого боку - невідомого раніше. 

 

4. Написання текстів. Копірайтинг - вже є відомий та найпопулярніший спосіб заробити гроші. Особливо підходить для тих, хто вміє гарно і чітко висловлювати свої думки на папері. Існує багато бірж, на які надходять 300-400 замовлень на день, серед них: Advego, Text, Textsale і т.д. Можливо, спершу платня буде не надто високою, але якщо займатися цим регулярно, то можна не лише поступово підвищувати ціни, а й знайти постійних клієнтів. Крім того, ви можете писати не лише на замовлення, а й стати на шлях блогерства і лайків та писати статті у своїй колонці. 

5. Також один з поширених способів серед неповнолітніх - робота у закладах. Правом на неповний робочий день ми точно володіємо, а далі в сили входить  винахідливість та рішучість. А якщо захотіти, можна спробувати знайти щось, що пов'яже тебе з майбутньою професією, і вже на початок навчання мати власний досвід!                
Отож, нехай ЗНО буде вашим єдиним хвилюючим етапом під час summertime;)             

    

Ваша студентка з коледжу!

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA