Мої міркування про професію вчителя

Згадавши про те, що мені потрібно написати блог, почала шукати нові теми для роздумів. Придумала декілька цікавих сюжетів, однак так нічого і не надрукувала. 

Осінь. За вікном сіро. Вдома холодно. На душі сумно. Настрій вже вкотре мене підводить, а треба ж братися за роботу і порадувати читачів чимось інтригуючим чи оригінальним.

Тема сьогоднішнього блогу спала мені на думку у п’ятницю, коли у рідній гімназії святкували День вчителя. До того ж, про цю спеціальність я знаю не з чуток: моя мама – вчитель. Хоч і трішки нестандартний (наша сім’я взагалі не любить жити по шаблону та руйнує багато стереотипів), але відданий своїй улюбленій справі та дітям педагог.

«Вчителі – журавлі на високім небокраї»  співала я у 4 класі. Майже усе своє життя вчителі віддають дітям, сіючи зерна науки та праці. Ця професія надзвичайно важлива, бо від неї залежить майбутнє нації, так само як від лікарів – її здоров’я. 

У моєму життєвому сценарії вчителі відіграють  надзвичайно важливу роль. 

Обожнюю суворих педагогів, які ретельно стежать за рівнем знань учнів, та у той же час вміють пожартувати та подуркувати. Люблю, коли мене хвалять. 

Ненавиджу, коли називають по фамілії :)  Або взагалі кажуть, що мій батько – Лобанов із серіалу «Інтерни», через моє почуття гумору. Чи називають мене «маленькою падлючкою» та клеять на мою персону такий неприємний ярлик.

Дуже часто вчителі стають моїми друзями, яким можна розказати про те, що турбує, та почути корисну для себе пораду.

Педагог з фізики у моїй гімназії, як нині кажуть підлітки, «просто космос». Вона разів 10 пропонувала мені переїхати жити до неї  та була однією із людей, що змусили повірити у власні сили. Вчителька з мови для мене наче рідна бабуся. Класний керівник хвилюється за мої оцінки більше, ніж я.

Викладач з музики стала для мене рідною людиною. Вона дала мені безцінну річ – любов до фортепіано та музичного мистецтва, запалила вогонь у душі та поділилася своєю харизмою.

Тому вчителів я шаную і вважаю, що це не просто професія. Це стан душі. Стиль життя. Життєвий лозунг.

Хочу побажати вчителям наснаги, творчих злетів та здібних, слухняних учнів. Те добро, позитив та віра, що ви даєте дітям, повернуться вам із сторицею.

Дякую вам за такі чудові шкільні часи!!!

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Олександри, підпишіться на новини у формі знизу!

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA