Мета чи мрія?

 

Привіт! Пофілософствуємо? Як гадаєте, краще жити мріями чи будувати плани й утілювати їх у життя?


На жаль, люди досі не віднайшли різниці між поняттями "ціль" і "мрія". Через цю споконвічну плутанину ми й зазнаємо численних поразок. Мрія-це щось ефемерне. Є бажання, які залишаються на все життя, а є мимовільні "хочу". Є бажання чудернацькі, непідвладні Всесвіту, а є такі, що нічого, окрім зусиль, не вимагають. Мета-прагнення, реалізації якого модна досягти завдяки плідній праці.
По-перше, самі собою бажання не здійснюються. Як тільки приходить усвідомлення цього, мрія перетворюється на ціль із чітким планом дій. Неможливо досягти успіху, лежачи на канапі. Результат-це самопожертва. Не спати ночами, забувати поїсти, змахувати сльози, благати себе про відпочинок, зневірюватись, працювати до сьомого поту-далеко не повний перелік того, що чекає попереду.

 

Мети досягають найкращі. Наприклад, такі, як головний герой однойменного роману Джека Лондона "Мартін Іден"(книжковий рекомендасйон від Софійки, твір нереально мотивує). Мартін був моряком, який походив із бідної родини та не закінчив середню школу. Хлопець мав світлу мрію-стати письменником заради своєї коханої. Він спав 4 години на добу, мордував себе понаднормовою роботою в пральні, читав Герберта Спенсера, поки інші смакували обід. Голодував, бо все до останнього цента віддав за марки, без яких оптвідання не дійшли б до редакції. Газети ігнорували його творчість або ж відсилали листи назад, але юнак не втрачав надії. Містер Іден досяг свого, ніщо не затьмарило його бажання.

По-друге, "мрія"-слово, запозичене з термінології нереального світу. Як можна вірити в те, чого не існує? Здається, можна посивіти, чекаючи на диво. Перший крок до здійснення заповітного бажання можна зробити цієї ж миті, хоча б записавши план дій до нотатника. "Time flies, don't waste it",-як каже моя прекрасна вчителька англійської.

До чого це все? Просто хочу дати навід: жити мріями-приректи себе на вічні скитання. Будувати плани і втілювати їх у життя-єдиний спосіб не зректися своїх очікувань. Зараз немає часу на фантазії, ванільні бажання. Мрія про навчання у престижному ВНЗ має стати ціллю, адже до ЗНО лишилось зовсім трохи. Будь-яке завдання вам до снаги! Головне-вірте в себе та свої сили. Щасти в усьому!


-Ваша Софійка

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA