Зворотний
дзвінок

Курси чи репетитори?


Здається, що школа повинна навчати, давати знання та готувати дітей до дорослого життя. Натомість, майже кожен третій підліток до такої "підготовки" повинен шукати додаткові джерела знань. Як ви могли вже здогадатися, поговоримо сьогодні про інші могучі сили: курси й репетиторів.

Кожного разу, переглядаючи фільми, в мене виникає питання: чому в акторів - моїх ровесників - навчання займає 30% життя, а в мене, як мінімум, у 2 рази більше?! Потім я все-таки прокидаюся й розумію: це просто фільм. Із класу 7 я почала ходити до репетиторів: спершу з англійської, потім математики, наприкінці приєдналась українська мова. (Це якщо не враховувати молодші класи, де 2 рази на тиждень мені намагалися пояснити, звідки ж у того Андійка з'явилися 10 яблук та чому Петро залишився в прольоті). 

Сьомий клас - сьомим класом, але одинадцятий - це вже не для того, аби оцінку з теми в журналі підтягнути, а згадати все і зробити підсумки за 11 років. У всіх моїх друзів тиждень забитий заняттями поза школою, адже бажання скласти ЗНО на 180+, як виявилося, є у всіх. 

 

То як: курси чи репетитор? Курси чи репетитор? Синя чи червона? Так як у своєму репертуарі "Допоможіть згадати програму 11 класів за рік" я маю й репетиторів, і курси, й онлайн-навчання, спробую розглянути кожен варіант окремо, базуючись на повністю суб'єктивній думці. 

Отже, спершу рука Агутіна, як у тому мемі, тягнеться до репетиторства. Заняття "тет-а-тет", безумовно, в когось знаходяться на першому місці, й я, з якогось боку, цю думку поділяю. Індивідуальний підхід із підбором програми вивчення, увага зосереджена лише на тобі, а питання, що тобі найбільш незрозуміле, вивчаєш до того моменту, доки не будеш знати ідеально. Маю визнати: свої індивідуальні переваги такий спосіб має.

 

Плавно перейдемо до того, якби Агутін обрав іншу кнопку - курси. Вважаю такі уроки ефективні в тому випадку, коли група невелика, бо якщо збирається купа людей, курси автоматично переходять у форму лекції.

Загалом такий спосіб я опанувала лише в цьому році, що було для мене за новинку, але викликало приємний результат. Перевагами є робота в групах, а саме спільна робота для досягнення спільної мети. На курсах ви знайдете собі друзів.

У нашому класі завжди присутся легка дружня атмосфера. Інформація, яку я отримую, подана на сучасних прикладах, через улюблені фільми, музику чи події, а вивчення проходить через командні ігри. Також важливо не помилитися з вибором потрібних курсів. Краще дізнайтеся у знайомих/учнів про їх враження, чи дійсно вони такі класні, як розказують у рекламі. 

 

І останній на сьогодні пункт - онлайн-навчання. Одразу скажу, що й тут я новенька, але для мене це відкриття. Я зовсім перегорнута своє уявлення про онлайн-уроки. Якщо бути чесною, то серйозно ставитися до такого методу я не могла, але тепер друкую для вас переваги.

Отже, перш за все, це зручність! Із будь-якого куточку планети, лише з Wi-fi та, як казала моя вчителька української мови, з паралізатором в руках, ви можете розвиватися, не виходячи з дому. Та що там казати - не вилазячи зі своєї улюбленої піжами! (Сподіваюся, не одна я так роблю?) Щодо матеріалу, то я отримую такий же, як і на звичайних заняттях. Мінусом, який маю зазначити, є незначні проблеми з технічного боку, що іноді потребують часу.

 

Отож, підсумки! На яку кнопку натисне Агутін - вирішувати вам, але я дотримуюся думки, що заняття треба обирати, відштовхуючись від свого рівня знань та предмету вивчення. Якщо ви впровтикали 11 років, або хочете розібрати усі деталі, - напевно, накращим варіантом буде репетитор. Якщо ж треба відшліфувати, дещо згадати, пробігтися - я обираю курси, особливо якщо потрібна розмовна практика. Якщо ж у вас немає можливості або часу, то повірте: онлайн - ваш варіант! 

 

А який спосіб навчання ближчий вам, або, можливо, ви готуєтесь самостійно? Пишіть у коментарях =)

Ваша студентка з коледжу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA