Красиво жити не заборониш

На що ми витрачаємо гроші? Погодьтеся, в більшості випадків на всілякі дрібниці, про які згодом навіть і не згадаємо. 

Чимало людей не задоволені своїм фінансовим становищем, їм завжди потрібно більше. І скільки  грошей у нас не було б — нам мало. Тільки й чути, що комусь на щось не вистачає і «проїзд у маршрутці знову подорожчав» (це вже моя репліка).

Діоген жив у бочці, дехто зрікається всіх зручностей і втікає подалі від цивілізації. А у нас не кожен може відмовитись хоча б на день від телефону чи планшету. Красиво жити не заборониш:)

Разом з тим я проти тотальної економії (не плутати з транжирством), відмови від прогулянки з друзями, квитка в театр чи смачних тістечок, на користь відкладених коштів на новий смартфон. 

Жити потрібно тут і зараз, а назбирати потрібну суму можна поступово, не жертвуючи власним часом і позитивними моментами.

Якщо вже так глобально думати про своє майбутнє, то згадайте про «веселі сірі» будні, коли ти вже не школяр, не студент, а доросла особа, яка майже цілий день проводить на роботі. Пощастить тому, кому його ремесло буде приносити задоволення, а не стрес і роздратування. Але ж зазвичай картина повністю протилежна.

Так от ця особа нудьгує, старанно працює і згадує з ностальгією роки, коли можна було взяти квиток на поїзд  і поїхати в інше місто. 

Отож перше, на що варто витрачати гроші (подаровані бабусею на день народження:))  це подорожі. Безперечно, твоє місто красиве та рідне, хоча... кого тут обманювати? 

Кожному іноді хочеться зібрати рюкзак і поповнити туристичні лави, гайнути, якщо не в іншу країну, то хоча б в інше місто. 

Як тільки випадає нагода, подорожуйте. Не задля нових фоток та інстасторіз, а заради вражень. В Україні є неймовірної краси архітектура і природа, варто лише вирішити, куди їхати. Квиток на поїзд може коштувати так само, як кава в твоєму улюбленому кафе.

Процес планування поїздки, дорога у поїзді, розмови з друзями та прогулянка новим містом. Такі моменти ви будете згадувати  набагато довше, аніж похід до кінотеатру.

Почніть з найменшого, а там і в кругосвітню подорож можна їхати:)

Щодо інших варіантів, коли варто розбивати скарбничку, то я б додала до подорожей  книги , хобі і розвиток. Хороша книга безцінна, а хобі розвиток можна об’єднати в одне ціле. Якщо подобаються танці  запишіться на хореографію, хочете вивчити іноземну мову  не проблема. 

А ще даруйте рідним людям подарунки, але вже ті, які не купують за гроші:)

 

         

          Ярослава Струцинська

          Контент-менеджер ZNOUA

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA