Карантин та підготовка ONLINE

За більше ніж місяць карантинного режиму, я зрозуміло, що дистанційка — то моя окрема любоу) Увесь свій графік під моїм контролем, натхнення вчитися в мене зараз більше, ніж під час навчання в коледжі, а без zoom і clickmeeting вже не уявляю свого життя. У вас також? Вітаю вас в анонімному клубі домосидчат, влаштовуйтесь комфортніше, беріть у руки улюблений напій, потеревенемо?)

Розпочну з невеликої затравочки...Всі добре пам'ятають фільм “Назад в майбутнє”? Так, так, там де хлопець і божевільний вчений або геніальний Док Браун на машині часу переносяться в, як на той момент здавалось, далекий 2015 рік. З цього всього напрошується єдине питання: і де мій літаючий сноуборд ? Якщо у фільмі 2015 року нам відображають світ, жити в якому дуже зручно та практично, то зараз в 2020 ми лише розпочинаємо брати все від онлайну.

 

Ситуація, яка виникла, стала неочікаваною для кожного - багатьом довелось змінити свої щоденні звички, подивитися на речі під іншим кутом, знаходити вихід з ситуації, які і не заносив у зону ризику. З цього можна дійти єдиного висновку: Стрес — рушій прогресу! Якщо б не стресові ситуації, люди б не винаходили геніальні речі, які зараз є невід'ємною частиною нашого комфортного життя. Так що ж змінилося за час карантину?

1. За статистикою люди вдома вчаться, а не розважаються. Навантаження на онлайн платформи суттєво збільшились, бо виникла в цьому масова потреба. Зараз вигадують такі умови, які раніше, апріорі, навіть не розглядалися. Наприклад, студенти одного технічного університету США в комп'ютерній грі Minecraft створили копію навчальної аудиторії разом з партами, дошкою для конспектування, де проводили лекцію по функціональному програмуванню. Японські школярі молодших класів в цій же грі вирішили організувати собі випускний, який був відмінений через карантин. А відштовхуючись від того, що багато новинок ми наслідуємо від іноземних країн, можливо, й ми скоро будемо писати іспити у віртуальній реальності, влаштовувати святкування в GTA та будувати відносини в “Клубі Романтика”, але це вже зовсім інша історія...

 

2. Раніше навчання, в більшості випадках, грунтувалося на вивчені матеріалу в книжках. Але зараз вчителі не зупиняються на цьому, вони освоюють нові програми, шукають інформацію на різних платформах, що робить навчання цікавішим. З'являється якесь розуміння про такі програми як Kahoot, Quizizz, Classtime, Socrative тощо.

 

3. Ми почали цінувати звичайні речі! Карантин перевернув звичне для нас життя з ніг на голову: що колись було буденним, зараз вже нове. Мені здається, це все масштабний натяк зробити всім паузу. З дня в день хтось кудись поспішає, хтось стоїть, побоюючись робити кроки вперед, а хтось поступово йде на дно. Давайте сприймати це як кнопку “перезавантаження”, а не загнання вірусу в систему? Нехай після ізоляції кожен змінить не лише життєву стратегію, а й почне цінувати те, що має.

Хочеться вірити, що після карантину світ вже не буде як раніше, він стане більш автоматизований, оновлений та зазнає позитивних змін:)

А що змінив карантин у вашому житті? Можливо хтось вже створив акаунт у новій комп’ютерній грі?

 

Ваша студентка з коледжу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA