Fresh start. Знайомство


  

 

 

Хей, what's cooking good-looking? Давай знайомитись! Я – Марія, блогер проекту ZNOUA, місяць тому я випробувала свою удачу на місце в цій команді та зараз маю можливість спілкуватись з тобою в такому (ЗОВСІМ новому для мене) форматі. Усі мої найцікавіші думки буду писати саме тут. Приємного читання тобі! Let's get it started.
 

Перший навчальний тиждень вже за плечима, а в голові цілий вибух емоцій та мотивації на наступні дев’ять місяців (сподіваюсь, у тебе теж). Лише на ентузіазмі далеко не поїдеш, але я заряджена максимально, бо нарешті визначилась з вектором руху після школи. Впевнена: знаючи, що ти дійсно хочеш, ти здатен досягти успіху. Чітке формулювання цілей змушує мозок працювати в шаленому ритмі, будувати різні шляхи досягнення бажаного. Ти це чув вже мільярд разів, але робоча схема ж (just a quick reminder). Головне, взагалі забути про зону комфорту і працювати над собою кожного дня. Я вважаю, що ці ідеї повинні жити в наших головах, обговорюватися і поширюватися далі, тому я тут.      
 

Простий додаток, під назвою «Нотатки» спроможний зробити з тебе зібрану людину. Просто спробуй планування наступного дня, зроби перший крок до опанування цього тайм-менеджменту, why not? Адже відкритість новому досвіду ляпає нові фарби на сторінки твого життя. Цей експеримент точно покаже, що насправді часу в тебе предостатньо, але його раціональне використання дуже важливе. Особливо, коли ти 11-ти класник і тобі потрібно всюди встигнути, виділяти час на розвиток, на Netflix і бажано поспати більше чотирьох годин. Звучить, як виклик.

Тож надсилаю порцію віртуальних обнімах тобі. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

 

See u later, alligator 

*не забудь дати свій фідбек у коментарях. 

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA