Фільми, що мотивують вчитися


Кожен із нас іноді не має бажання вчитися - дехто просто втомився від постійного навантаження та рутини; хтось через те, що з певної причини перестав бачити в навчанні сенс. Бувають і такі випадки, коли людина взагалі не розуміє важливості знань або ж не цінує можливості їх отримувати. 

Знайшли себе в цьому переліку? Ще зарано впадати у відчай! Сьогодні будемо робити перші кроки до пошуку чарівного пенделя! Не хочу залишати тут усе те кіно, яке ви могли б просто загуглити на цю тему. Адже, провівши невеличкий ‘research’, я зробила для себе висновок, що не все те, що я знайшла на різних Інтернет-порталах, дійсно виконує своє завдання. Тому я не дам тобі просто недорецензії, а поділюся власними думками і скажу, на що, на мій погляд, варто звернути увагу, а на що й не слід витрачати час ;)  

Як вчила мама, перед тим, як сісти працювати за письмовий стіл, потрібно навести на ньому порядок! [певна, моя мама не одна така ;) ]. Тож почнемо прибирати «зайве». 

             «РОЗУМНИК ВІЛЛ ХАНТІНГ» (1997)

 • Чи не найперший фільм, що рекомендують автори чималої кількості інтернет-статей, які знаходить пошуковий запит «фільми для мотивації вчитися». Однак, якщо ти дивишся його з метою надихнутися на плідну розумову працю, я вважаю, що ця кінокартина тобі НЕ стане за Джина.
  Як мінімум, головний герой не мусив прикладати зусиль до навчання та днями потіти над домашнім завданням, знання в фільмі виступають не Суб’єктом, а Об’єктом, і ще немало причин, чому цей фільм не відповідає завданню мотивувати. 

               

А тепер все ж перейдемо до ДІЙСНО корисного :)
 

                 «ВІЛЬНІ ПИСЬМЕННИКИ» (2007)

                  Англ. «Freedom writers»

 • фільм, що справив на мене незабутнє враження ще декілька років тому. І, готуючи матеріал до цього блогу, я одразу ж згадала про нього. 

           

    На що звернути увагу при перегляді? / Яким чином ця стрічка мотивує на навчання?

 • Фільм засновано на реальних подіях та знято за книгою «The Freedom Writer’s Diary». Ця книжка цікава тим, що вона буквально написана дітьми з бідного американського району за часів незгасаючих міжрасових конфліктів, через які навіть підлітки могли жорстоко побити однолітків через приналежність їх до іншого клану. 

 • Екранізація змушує замислитися одразу над двома цікавими речами: 

 1. У наш час ми маємо чудову можливість не лише отримувати знання, а й робити це в безпеці.

 2. Знання історичних подій  навіть «обивателями» могло б запобігти багатьом соціальним конфліктам. Адже, провівши паралелі, можна побачити схожість між причинами голокосту та дискримінації певних рас. 

 

             «ПРИГОДИ ПІБОДІ ТА ШЕРМАНА» (2014)

 • Мультфільм - це також фільм

Так, це не серйозне кіно, так, це лише мультик.

АЛЕ: 

 • іноді й дорослим потрібно «читати казки»;

 • персонажі мультфільму - чимало історичних постатей, часто в іронічній формі, що нагадують про те, чого в цьому світі ти ще не знаєш! Згадаєш і французьку революцію і Троянську війну… але в дещо спрощеній формі;

 • добра та душевна історія передає невимушений настрій та заряджає енергетикою дитячої допитливості;

 • манери Пібоді та його мовлення надихають до самовдосконалення та покращення рівня мови; 

 • загалом, якщо ти любиш мультфільми, раджу подивитися, коли є такий настрій

 

                   «ДОМАШНЯ РОБОТА» (2011)

                    англ. The Art of Getting By

 • історія про хлопчика-двієчника, який не розумів не лише сенсу навчання, а й сенсу всього життя; перше вже випливало з другого. Така собі майже загальна характеристика підліткового внутрішнього опору до цього світу. 

      Чим має тобі сподобатись? 

 • якщо ти з тих, хто читаючи свого часу «Над прірвою в житі» (англ. «The Catcher in the Rye»), думав не про те, який беззмістовний цей Роман, а про взаємне розуміння з Селінджером, ти маєш оцінити ;) 

 • історія про хлопця, від якого вимагають плідної праці усюди: вдома, в школі, на уроках малювання - а він відповідає вчителеві, що «йому немає, чого сказати цьому світові». 

        Мотиваційне «навантаження» XD 

 • із замкнутого та непокірного підлітка хлопець виходить на ‚правильний шлях‘. Тобто за сюжетом ти самостійно можеш  проаналізувати, що допомогло йому зрозуміти необхідність вчитися, що допомогло йому знайти себе в образотворчому мистецтві та в житті. Таким чином це має підштовхнути тебе знайти власний сенс у тому, що збираєшся робити. Адже, коли робиш щось для себе, а не для когось, і Бо тобі це здається раціональним, все йде невимушено й із розумінням чіткої мети! 

Сподіваюся, ці стрічки допоможуть тобі відновити сили й нагадати собі, задля чого всі ці старання! =)
А які мотиваційні фільми для навчання знаєш ти?

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA