Де брати мотивацію?
 

Усім привіт! Якось я слухала вебінар від ZNOUA «Перші кроки до ЗНО-2021». У кінці вебінару слухачі мали змогу поставити запитання доповідачеві. Яким був мій подив, коли я побачила запитання «ДЕ БРАТИ ТУ МОТИВАЦІЮ?» в чаті! Насправді, існує безліч способів змотивувати себе на плідну працю. Зрозумівши, що хтось і досі в пошуках своєї рушійної сили, вирішила скласти добірочку дієвих порад. Сподіваюсь, допоможу)

 

1. Створіть ідеальну атмосферу

Усі ми знаємо, наскільки некомфортно працювати в безладі. «Беспорядок на столе – беспорядок и в голове». Виділіть вихідний на облаштування робочого місця. Гарненько приберіться, викиньте весь непотріб, рушайте на пошуки унікальних елементів декору, подумайте про невеличку перестановку у вашій кімнаті тощо. У магазині не проходьте повз гірлянди, яскраві органайзери, красиві  кухлики – речі, які змусять заграти ваш інтер’єр по-новому. У мене, наприклад, осінь асоціюється з затишком, тому перше, що потрапляє до списку покупок, – ароматичні свічки й багато різного чаю. 

 

2. Канцтовари як окремий вид мистецтва

Згадайте отой легендарний зелений зошит за 50 коп. Ну як? Хочеться його розгорнути? Певно, ні. Ставтеся до купівлі зошитів так само відповідально, як і до купівлі одягу. Пам’ятайте, що канцелярію ви купуєте не на один раз, а щонайменше на чверть. Різнокольорові зошити, ручки, пенали, стікери гарантовано поліпшуватимуть настрій упродовж навчального року. До речі, якщо не знаєте, де знайти круту-kawai канцелярію, – їдьте в «Епіцентр»! Вам не може там не сподобатись.

 

3. Винагорода за кожне зроблене завдання

Дочитали параграф – з’їли цукерочку. Дописали твір – улаштували  релакс. Отримали хорошу семестрову – потішили себе новою помадкою, сукенкою і т.д. Мозок асоціюватиме виконання завдань із чимось приємним, тому ви почнете працювати охочіше. «Винагороди» робіть невеличкі, чисто символічні. Обережно! Цей метод викликає звикання, тому не зловживайте ним, використовуйте лише в якості урізноманітнення) 

 

4. Соцмережі

Візуалізація завжди мені допомагала. Навесні відкрила для себе дві нові рубрики YouTube-відео: «Study with me» та «BookTube». Коли не хочу робити уроки або читати літературу, шукаю натхнення в різних блогерів. Залишаю гіперпосилання на канал дівчинки, яка надихає вчитися, та на канал юнака-книголюба – саме завдяки його відео я прочитала понад 30 творів за літо. Для візуалізації також рекомендую «Pinterest» – естетичні картинки на будь-який смак.

 

5. Мисліть глобально!

Якщо робоча атмосфера, канцелярія та study with me-відео все ще не заохочують, маю для вас на 100% дієвий спосіб. Заведіть планер і занотовуйте туди цілі на навчальний рік. Виокреміть серед цих цілей головну, спрямовуйте свої сили на її досягнення. Думаю, основна мета для більшості випускників – вступити на бюджет до омріяного ВНЗ. Квиток у життя своєї мрії – чим не мотивація? От уявіть, ви можете подарувати собі щасливе майбутнє, якщо просто зараз відкладете телефон і почнете наполегливо працювати! Просто захотіть! Не дайте лінощам знищити ваш потенціал! Я вірю: у вас обов’язково все вийде! Just Remember why you started!  

 
 

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA