Дайте мені точку опори - і я зрушу Землю

Щоб будинок стояв на місці роками та ніякі незгоди не заважали йому, для цього за основу беруть хороший фундамент, а лише тоді переходять до будівництва. А як щодо ЗНО?! 

Цей вересень став моєю точкою опори та стартом до плану #знона200: я, нарешті, взяла себе в руки та написала пробне тестування з предметів, які складатиму (привіт від zno.osvita). Тепер я знаю свій поточний бал, і, що мені більш за все подобається, - він мене зовсім не влаштовує! 

 

Взагалі, старт відіграє важливу роль у досягненні результатів. Скажімо, у легкій атлетиці, якщо бігун стартує вчасно, він має неабиякі шанси на перемогу: чим краще відштовхнеться, тим далі буде від своїх конкурентів.

О'кей, точку опори оцінили? Що далі? А далі, пацани та пацанеси, треба поставити цілі. Впевнена, що таку настанову ви чули не вперше, але її дійсно треба послухати, бо рухатись ми будемо, а ось куди та в якому напрямку?!

Якось на одному занятті з тайм-менеджменту ми формували завдання на наступний рік, загортали папір та поміщали під чохол з телефону. Як наслідок, ці установи оточували мене щодня, і, що я вам скажу: більшість із сформованих цілей дійсно були DONE!

 

Як вам таке? Ціль + мотивація + "сродна" праця = бюджет! А пам'ятаєте Степана Радченка, який мав бомбєзну мотивацію привезти "нове життя" з міста в село? Так ось, він був запалений ідеєю зсередини та рішуче підіймався до свого зеніту. Його мотивувала сама думка стати культурно-освіченим та зруйнувати стереотип підкорення міста селянами. Бажаю кожному знайти своє джерело невичерпного натхнення!

 

Як казав Григорій Сковорода: «Бери вершину і матимеш середину». Не бійтеся мріяти про те, що інше ввважають за неможливе. Але не забудьте запитати себе: чи дійсно це те, що ви хочете? Іноді наші бажання можуть бути нав`язані родиною, друзями або взагалі суспільними нормами. У такому хаосі важко віднайти власні прагнення.

Отже, це вам не «хі-хі ха-ха», а серйозна робота. Ставте собі великі цілі та знайте: your only limit is your mind! (тільки не будьте флєксєром під час підготовки).

 

Ваша студентка з коледжу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA