Чому невдачі - це прекрасно?


«Ліпше вмерти, біжучи, ніж жити, гниючи!» - насправді глибока цитата Григорія Многогрішного, головного героя твору “Тигролови” Івана Багряного, яка, до речі, дуже сильно припала мені до душі, адже вона так і наштовхує на роздуми про істинність наших цілей, мотивації та розвитку. Так-так, обов'язково вчитайся, в українській літературі також є свої чудові перли.

Так часто роблячи помилку, ми дозволяємо відчуттю провини захлиснути нас. Ми ображаємось на себе за те, що щось теоретично могло бути зроблене “краще”, за те, що все могло статися по-іншому, якщо ми тільки б доклали більше сил. Думаємо, в тому іншому випадку поразки не могло трапитися взагалі. Можливо. Однак насправді, те що ти міг зробити чи зробив, але зробив не так як треба, на даний момент взагалі немає значення, тому що фізично повернутися у минуле просто неможливо.

Навіщо тоді мучитися здогадками про те, як воно могло відбутися, знову і знову? Відчуття провини тільки паралізує. Найкраще, що ти можеш зробити у цій ситуації - це зробити висновки і рухатися далі. 

Ти завжди повинен прагнути перемоги! Поразки - це частина процесу, байдуже якого, за допомогою невдач ти стаєш в рази досвідченішим. Концентуйся на тому, що можеш змінити: ти ніколи не будеш контролювати все, проте контроль своїх дій абсолютно ймовірний та й звісно того, скільки роботи і сил ти вкладаєш у справу заради очікуваного результату прямо зараз. Не бійся програти! Якщо будеш використовувати свої невдачі, щоб працювати ще краще, ще ефективніше, крок за кроком, можливо навіть крах за крахом, то в підсумку  здобудеш перемогу. Навіть не сумнівайся в цьому, нерішучість гірша на фіаско.

Тобі все під силу, це не буде просто, однак і не повинно бути. Запасись терпінням, розроби чіткий план і дотримуйся нього. Не бажай щоб перешкоди були легшими, бажай, щоб ти був кращим, бо успіх слід вимірювати не сучасним статусом, а більше тими випробовуваннями, які людина пройшла. Так, шлях до мрій тернистий, він тестує твій дух на витримку, продовжуючи роботу над своєю справою ти неодмінно доб’єшся свого. 

Невдача - не злочин, злочин - ставити цілі нижче власного потенціалу.

  

 

Вір у себе! І, як завжди, надсилаю порцію віртуальних обнімах. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

 

See u later, alligator 

*не забудь дати свій фідбек у коментарях. 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA