Чарівні помилки  

«Можливість помилитися – створює амбіцію…» – колись ця фраза змусила мене гарненько так подумати над сенсом того, що я взагалі роблю, куди прямую і як ставлюся до провалів. Читай далі :)

 

Я не ідеальна, я роблю помилки (пам'ятаєш що я говорила про неадекватний перфекціонізм?) Помилки це прекрасно! Вони є вказівками до того, чому саме потрібно приділити більше уваги, говорять про те, що в певних аспектах потрібно бути уважнішим і так далі. Звісно ж, зменшення їхньої кількості свідчить про твій прогрес, про той  досвід, який ти маєш за плечима.

 

Хто не допускає помилок у типових завданнях при підготовці до ЗНО? Той, хто взагалі не готується до нього. А хто не допускає помилок НА самому ЗНО? Лише той, хто під час підготовки допустив цілу дюжину цих помилок. 

Невдачі в процесі навчання це ознака росту, це ознака того, що ти освоюєш нове і, як результат, розвиваєшся.

 

Отже, помиляйся та вдосконалюйся! Радій успіхам, аналізуй та продовжуй щоденну підготовку, як би тяжко тобі там не було. Воно ж того варте, чи не так? Перемога над прокрастинацією твій перший і головний крок.

 

І як завжди, надсилаю порцію віртуальних обнімах тобі. Сподіваюсь на максимальну корисність цих 3-х хвилин, які ти витратив на цю статтю. 

 

See u later, alligator 

*не забудь дати свій фідбек у коментарях.


 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA