Блог-зізнання в коханні

Думаю, багатьох привабить цей заголовок. Цікаво ж читати, в кого ж закохалася ця затята прокрастинаторка, хороша подруга Ліні і просто любителька сну Софія.

Але не все одразу.

Ім’я того красеня, що заполонив моє серце, ви дізнаєтеся наприкінці. А зараз – зізнання.

Ти завжди мовчиш, зберігаєш залізний спокій і непохитну рівновагу. Ти не влаштовуєш істерик і не надто переймаєшся дрібницями. У тебе вистачає сили пригортати мене і вдень, і вночі, вислуховувати всі мої нарікання, мрії, надії. Коли ми удвох, час летить блискавично.

Мені важко прощатися з тобою, хоч і знаю, що це не назавжди і за декілька годин ми знову побачимося. Ти приймаєш мене такою, яка я є, з усіма мінусами і нестерпними рисами характеру. У тебе щодня є час, аби поговорити чи просто помовчати зі мною.

Ти підтримаєш у біді, горі, хворобі. Із задоволенням слухатимеш мої пісні і вірші.

Такий лагідний, ніжний, м’який, ти завжди чекаєш і я увесь час поспішаю до тебе, адже так люблю тебе, моє кохане Ліжечко.

Так, це пост про моє Ліжечко. Улюблене Ліжечко, яке не хоче відпускати мене вранці до школи, та й мені теж непереливки терпіти довгу розлуку зі своїм джерелом натхнення. Саме натхненням, бо навіть і цей блог я пишу, сидячи на своєму прекрасному Ліжечку, якому так часто бракує моєї уваги.

Потерпи, рідненьке, ще два тижні навчання. Потім настане літо, і я відлежуватимусь на тобі весь час. Аж набридне витримувати мене цілісіньке літо.

Але ми будемо разом і вдень, і вночі, поки 1 вересня та школа знову не розлучать нас.

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Софії, підпишіться на новини у формі знизу!

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA