Бананова стратегія

Сьогодні хочу поговорити на тему стресу.

Можливо, є люди, яким не властивий такий стан. Як ви це робите? Ви знаєте, що магія поза Хогвартсом карається?

Перестала Саша ходити на йогу. А як же гармонія із собою та зовнішнім світом? Еге ж, сиджу вдома, роблю уроки, їм банани. Вже давно десь почула, що банани допомагають від стресу.

Хай там як, а самонавіювання  велика річ. Мені допомагає. Однак потім я відкриваю холодильник і їм усе, що трапляється на шляху. Вчора навіть посмажила грінки з часником. Я взагалі не дуже їх люблю, однак щось-таки в голову вдарило. Та ще й опівночі.

Замкнуте коло. Стресова ситуація. Купую собі щось смачненьке. Через деякий час дивлюся у дзеркало, а це ще гірша стресова ситуація. 

Ще один варіант для мене запобігти стресу  гра на фортепіано. Але, знову ж таки. Мені допомагає, а сусіди тільки ще більше нервовими стають. Скажу їм, хай запасаються бананами, до ЗНО ще далеко.

Вирішила, що питання стресу досить важке, потрібна допомога психолога (погуглила в інтернеті). «Здоровий сон – профілактика стресу». Згодна, проте..

Добре, сьогодні ляжу спати о 22:00. А тепер подумайте!!! Перший урок   фізика, самостійна робота. А що зі мною станеться, якщо я прийду не підготовлена і погано напишу? Тож це досить суперечливе питання. Навіть Гамлет би не дійшов до висновку, що ж робити: вчити фізику чи лягати спати. 

«Менше користуйтеся різними гаджетами». А це я можу! Вже тиждень тому зламався мій телефон. Я майже не засмутилася. Скільки разів у мене виникало бажання викинути його у вікно, ви собі не уявляєте. Навіть вчителі кажуть: «сховайте свої дебільники» (телефони тобто). Ми їх не слухаємо, а дарма, може, були б не такими нервовими.

«Медитуйте». Слухайте, а мені подобається ця стаття. Я ще й мантри люблю казати. Особливо вранці. Прокидаюсь і кажу: «Сашо, вставай, ти дуже багато пропустила, потрібно піти до школи. Вставай. Вставай. Піти до школи. ЗНО. Скоро ЗНО. Олімпіади. Ну добре, смачні булочки у столовці,так краще?».

Насправді способів позбутися стресу і негативних емоцій існує безліч. Ми живемо у настільки бурхливому часі (не можу підібрати інші слова), що головне не перенавантажувати себе. Постійно потрібно кудись бігти, щось робити. 

Подивіться, яка гарна осінь за вікном. Життя — це не лише робота. Відпочинок обов’язковий. Шкода, що це Вам каже людина, що о дванадцятій ночі пише блог. Однак я буду намагатися змінити своє життя на краще. 

На крайній випадок у холодильнику є кілограм бананів! :)

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Олександри, підпишіться на новини у формі знизу!

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA