А я вже студентка! Як таке можливо?

Пам’ятаєте, я розповідала вам про вікторину на Дні відкритих дверей в Шеві? Сьогодні про приз – можливість на один день стати студентом омріяного ВУЗу на омріяному факультеті!

Цей день став ще однією сходинкою на шляху до мрії, шаленим зарядом мотивації та чітким уявленням того, чого ти так прагнеш!

Як сказала Яся: «Така можливість – необхідність для всіх, хто заплутався у своїх думках та виборі».

З нашими студентками-кураторами ми зустрілись біля станції метро «Лук’янівка» десь о 12 годині. А все тому, що журналісти навчаються в другу зміну.

Кореспонденти – дуже комунікабельні люди, тому ми швидко познайомились та, весело розмовляючи, пішли до університету.

Майбутні колеги, як-не-як:)

Біля дверей нас зустріли охоронці, як в тих бойовиках. Жартую:)

Нас зустріли дві бабусі-security, які не хотіли нас пропускати без пропуску. Ви уявіть, за нами, майбутніми студентами, вийшов сам заступник ректора Інституту журналістики.

Він провів нам екскурсію універом, запросив до себе в кабінет на теплу розмову і фото на пам’ять (я прикріпила).

Цимбаленко розказав нам про правила вступу, про круті івенти, які проходять в універі, про можливості й переваги обраної професії.

А ще тепер ми точно маємо вступити, бо нас чекають:)

Наступним пунктиком наших дій був семінар студентів першого курсу. Ми поспілкувалися з натхненними студентами й побачили, як же круто і творчо проходять пари!

От би уроки в школі були хоч чимось подібні:)

За розкладом обід, тому ми побігли в їдальню. Ну якщо я буду порівнювати зі шкільною, то це лакшері ресторан, по типу «Пузатої хати». Ми перекусили тортиком з соком і побігли на другу пару.

Ясь, я знову тебе процитую, можна? «Відвідали ми пару з предмета основи реклами, темою був – всім відомий інтернет. Я була здивована, що інформація, про яку розповідав викладач, настільки знайома!»

А я, наприклад, була шокована, що в групі всього один хлопчик, але дуже навіть гарненький:)

Найкращим спогадом для Даші стало спілкування зі студентами. «Їх запал просто надихає!» - з палаючими очима говорить майбутня журналістка:)

Безперечно, одного дня «студентства» мало для того, щоб перейнятися цією атмосферою, але тепер я точно знаю, що це моє, і це те, чим я хочу займатись!

П.с. Це взагалі не правда, що в Шеві всі такі мажори, так що розвіюйте собі цей міф.

Я вже скоріше хочу пірнути в це студентське життя та знаю, як багато переживань і випробовувань попереду, тому натхненна і змотивована біжу вчити історію:)

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA