7 причин, чому бути студентом – круто

Заглянути б у своє студентське життя на хвилину, через малесеньку шпаринку…Чи не так, випускники? :)

А там справді є на що поглянути.

Сьогоднішній блог – це висновок з чотирьох років навчання в університеті. Тож збираю по крупицях все-все-все студожиття й розповідаю, чому бути студентом – це справді круто.

 

Розвиток

Особистість розвивається, коли виходить зі своєї зони комфорту.

Крок перший – адаптуватися, познайомитися, знайти друзів, звикнути до міста, зрозуміти всі особливості вітчизняної системи освіти.

Крок другий – дізнатися багато нового, і не лише на парах. Студентів розвиває їх оточення, бо кожен одногрупник має власний досвід з різних ситуацій. Будьте певні, що вони вам покажуть дуже різностороннє життя, а ваше мислення стане більш гнучким.

 

Відповідальність

Це саме той момент, коли «час стати серйозним». Та не в сенсі зображати серйозне обличчя і дивитися на усіх суворим поглядом. Ні. На першому курсі почуття відповідальності проявляється не так яскраво, як на останніх роках навчання. Принаймні,  у мене було так.

Але якщо ви хоча б приблизно уявляєте, чого насправді хочете, почуття відповідальності буде проявлятися все більше і більше. З’явиться усвідомлення: тільки ви архітектори свого життя. І обирати, яким воно буде, також тільки вам.

А далі, як виявиться, перед вами відкрито дуже багато можливостей. Та про них наступний пункт.

 

Можливості

Гранти, конкурси, стажування. Сенс фрази «коли ти студент, ти нічого не втрачаєш», я зрозуміла не відразу. Але у цьому є істина.

Бо коли ти отримуєш вищу освіту, всі спроби (які б вони не були) залишаються спробами. Вдала – супер, це крутий досвід. Невдала – я ж навчаюсь. Вийде наступного разу. І так, обов’язково вийде.  

 

Самоусвідомлення

Здається, пошук себе вічний. Та якщо ви свідомо обирали спеціальність та універ, завжди робите тільки те, що хочете – обов’язково знайдете справу, яка до душі. Та скоріше, що вона вас знайде сама. У студентські роки це трапляється найчастіше.

Не всі мої одногрупники прагнуть пов’язати своє життя із журналістикою, але обрали для себе сферу, у якій хочуть розвиватися. Без перебільшення скажу, що впевнена у кожному. Бо людину, яка чимось «горить», видно здалеку.

 

Самовираження

Через зовнішній вигляд, поведінку чи переконання. Через позицію «я цього справді хочу», а не «так потрібно». Через дивні захоплення, які інші можуть не розуміти.

Коли приходить відповідальність (повернутися до пункту 2), приплітається і самовираження. Бо якщо вже береш відповідальність за власне життя, то будь з собою чесним до кінця.

 

Подорожі

Прекрасна можливість побачити всі місця, про які мріяли. Студентський допоможе вам зекономити на квитку, а хороша компанія зробить поїздку веселішою. Не знаю, що можна придумати краще, аніж подорожі. 

Це ж все і одразу: враження, нові знання, чимала доза натхнення. Це ті моменти, про які ви згадуватимете завжди. Бо, коли ти турист, пригод хоч відбавляй.

 

Люди

Ви зустрінете багато прекрасних людей, які готові протягнути руку допомоги, порадити, вислухати. Вони стануть вашими друзями, викладачами чи керівниками.

Подейкують, що ми притягуємо тих людей, якими є самі. І що кожен, кого ми зустрічаємо, дає нам якийсь урок. Не буду стверджувати, що це 100% працює. Але для мене ці умовні закони точніші за будь-які доведені істини.

 

 

         

          Ярослава Струцинська

          E-mail-маркетолог ZNOUA

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA