7 міфів про університет

Як ти уявляєш своє студентське життя? Не здивуюся, якщо в твоїй голові з’являються картинки з американських фільмів: сучасний коледж, веселі пари, гучні вечірки і неймовірні пригоди. 
 
А як ти відреагуєш, якщо все це лише вигадка зарубіжного кінематографу, і на тебе чекає суцільна корупція, нудні лекції і розчарування?
 
Пропоную з'ясувати в чому ж правда і безжально зруйнувати деякі міфи, аби ні в кого не було шоку:)
 
 
В університеті немає домашнього завдання
 
«Домашка» в університеті є. І її  ще більше, аніж у школі. Є й підручники, бібліотеки, які доведеться періодично відвідувати, рекомендована література і  контрольні роботи. Для того, щоб щось зрозуміти, лекцій мало. Самоосвіта тут в пріоритеті.
 
Корупція
 
Будь готовий до того, що доведеться навчатися! Бо як би не критикували українську систему освіти, хабарі беруть не в кожному ВНЗ. Багато моїх знайомих, які навчаються в різних університетах, жодного разу не купували оцінки. Зокрема і я. 
 
Вечірки в університеті
 
Забудь. Максимум концерт. А в гуртожитку «паті в кімнаті», якщо немає злого коменданта. Відв’язна вечірка, звичайно, може бути, але поза університетськими стінами.
 
Вивчення тільки профільних предметів
 
Хотілося б, але ні. Доведеться вивчати  додаткові науки, наприклад, психологію, філософію чи логіку. Комусь подобається, комусь ні. Але для загального розвитку це плюс. 
 
Всі лекції цікаві 
 
Після школи складно звикнути до того, щоб сидіти і слухати викладача півтори години. Мозок просто відмовляється сприймати інформацію.
 
Навіть інтерактивні технології інколи не в силах втримати увагу студента. Тому, якщо ти не заснув і слухав  лекцію можна вважати цікавою.
 
Сесія  це страшно
 
Б-р-р-р. На першому курсі дуже, потім всі звикають. Загалом, як і до всього нового.
 
До речі, в деяких універах не дві, а декілька сесій. Для того, аби взимку і влітку не складати гору іспитів, дві основні сесії розбивають на 3-4 менші (у мене 3 сесії: зимова, весняна та літня).
 
Я вступив на контракт, але переведуся на бюджет 
 
Часто першокурсники думають, що навіть вступивши на контракт, вони переведуться на бюджет, якщо будуть навчатися на одні п'ятірки. Однак це примарна гарантія, бо ті 5 чи 10 щасливчиків, які навчаються за державні кошти, також не хочуть поступатися комусь місцем і стипендією.
 
Ситуація залежить не лише від тебе, а й від випадку. Але, якщо трапляться лінькуваті одногрупники, можу тебе привітати  шанси великі. У крайньому разі будеш пишатися червоним дипломом.
 
 
 
Студентське життя  насичене та незабутнє. Інколи складне та непередбачуване, але сповнене можливостей і цікавих подій. 
 
Ви познайомитеся з відомими людьми, знайдете нових друзів та своє покликання. І це вже не міф!
 
Нехай щастить:)
 
 
 
 
 

                         

                  Ярослава Струцинська

                  Контент-менеджер ZNOUA

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA