7 міфів про університет. Продовження

Було б дивно, якби фантазія майбутніх першокурсників обмежилась всього-на-всього сімома міфами про університет. Я точно знаю, що ваша уява багатша і креативніша:) 
 
Щось нав’язали університетські «діди», тобто старшокурсники, щось розповідали батьки, щось прочитали в чиємусь особистому блозі, побачили по телебаченню чи просто десь почули. Джерел для самонавіювання так багато.
 
Хто не читав попередні «7 міфів про університет», можете ознайомитись. А хто їх читав (моя особиста подяка), гортайте донизу та ознайомлюйтесь з другою частиною блогу.
 
 
Вибору немає
 
Він існує! Так-так, ти можеш сам обрати предмети, які хочеш вивчати (окрім базових). Не можу казати за всі  університети, але в багатьох є система вільного вибору дисциплін.
 
Тобто один день на тиждень ти вивчатимеш курси, які обрав самостійно. Або як я  ходитимеш на хіп-хоп:)
 
Дружна група
 
Очевидно, що 50 людей (або й більше), які зовсім випадково опинилися в одному «човні», не стануть відразу найкращими друзями. І не будуть збиратися разом на кожне традиційне для цього свято (1 вересня, день студента).
 
Вірогідніше, що ви знайдете невелику, але «свою» компанію, а з іншими одногрупниками будете просто добре спілкуватися.
 
МЕНЕ ХОЧУТЬ «ЗАВАЛИТИ»​
 
Чомусь кожен першокурсник боїться, що його «завалять» на екзамені. Наче викладачі так і мріють, що він не витримає натиску надскладних питань.
 
Якщо ти нещодавно став студентом, то, ймовірно, переконався, що це неправда. Якщо ж ти випускник і досі віриш у всесвітню змову викладачів проти тебе  зарано пити валер’янку.
 
Уявімо ситуацію: ти ходив на пари, старанно все здавав на «відмінно», але на екзамені, окрім завдань з білету, звучить додаткове питання.
 
 Ну за що???
 
Зазвичай це робиться для того, аби «витягнути» вас на максимальний бал. Екзамен приймає комісія з декількох людей. Ймовірно, твоя відповідь була не настільки «блискучою», тому викладач просто намагається допомогти і переконати колег, що ви заслуговуєте найкращого результату! 
 
Навчанням єдиним
 
Університет — це як окрема планета, де окрім навчання існує безліч шансів для розвитку. У тебе буде багато можливостей проявити себе. Завдяки кастингам можна потрапити до гумористичної команди, стати ведучим авторської програми, або поповнити спортивну команду.
 
Також, якщо забажаєш, будеш відвідувати, наприклад, гурток іноземної мови, брати участь в цікавих і неодноманітних заходах: концертах, флешмобах, благодійних акціях тощо. 
 
Ти не чекатимеш фотографію в мантії 
 
Міф чистої води. Кожен студент уявляє себе випускником, і цього разу —  як в найкращих американських фільмах про коледж. Мантія, однокурсники, диплом, а далі найкрутіша вечірка:)
 
Краще б на роботу влаштувався
 
Знову навчання! 11 років школи і ще мінімум 4 роки в університеті, ну що за покарання?
 
Частенько чую від знайомих фрази типу «Все одно цей диплом нічого не означає, краще б працював і заробляв гроші». 
 
Можливо, наступна думка прозвучить занадто суб’єктивно, але працювати все життя —  це попереду. Студентські роки залишають дуже багато спогадів, це крутий період життя, яким насправді потрібно насолоджуватися! А якщо вже аж так кортить, то навчання і робота  речі цілком поєднувані.
 
Повнолітній   не безробітний
 
Цей пункт недарма наступний, адже пов’язаний з попереднім. У гонитві за незалежністю першокурсники чекають повноліття, аби влаштуватися на роботу і розпоряджатися власними кошами. Але міф у тому, що роботу за спеціальністю, яка не відволікатиме від навчання, знайти хоч і реально, але проблематично.
 
Якщо вже протягом першого року не з’являтися на пари, то який взагалі сенс? Ви витрачаєте на навчання (якщо на контракті) набагато більше коштів, аніж заробляєте. 
 
Тому краще зачекати хоча б до 2-3 курсу, а якщо терміново потрібна робота, то бажано знайти ту, яка не буде повністю забирати можливість навчатися. 
 

Розвінчуйте будь-які міфи на власному прикладі. А я, користуючись моментом, бажаю вам  ідеальних студентських років, адже вже зовсім скоро лави першокурсників поповняться:)

 
 
 
 
 
 
               

                  Ярослава Струцинська

                  Контент-менеджер ZNOUA

 

 

 

 

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу, підпишіться на новини у формі знизу!

 

 
 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA