5 міфів про випускний

Нещодавно відбулася церемонія вручення «Оскару». Так от, коли ти виходиш отримувати шкільний атестат, відчуваєш себе крутіше Голлівудської зірки.

Ще б пак: цілий зал родичів, повітряні кульки, розкішні сукні й костюми. Урочисті промови «такого хорошого класу у нас не було» та відеозйомка, яка варта трьох статуеток!

І в кожному класі знайдеться свій Ді Капріо. Тримає свою заповітну «нагороду», подумки тріумфує й втирає носа кожному, хто погрожував залишити його на ще один рік в 11 класі.

Випускний бал вже наступає на п’яти, підготовка до головного вечора року в самому розпалі. Скільки всього потрібно встигнути, аби він пройшов «краще, аніж попереднього року».

Тож поки одинадцятикласники в передчутті свята, згадаю власний випускний і все, що виявилося не так, як гадалося. Мої топ-5, поїхали!

 

На випускному ви будете плакати

Сентиментальні пісні про пташеняток, які вилетіли з гніздечка, справді пробирають до сліз.

Але не всіх. Згадую дівчат, які незворушно співають кожне слово. І хлопців, що ледь тримаються, аби не зронити сльозу.

Це цілком нормальне і поширене явище. Але, якщо вам кажуть «не кажи погано про школу, бо на випуску ридатимеш» – не дуже то й довіряйте. Казати погано не варто, ні в якому разі. Просто знайте, що це пророцтво не завжди справджується.

 

Це найкрутіша мить за весь шкільний час

Деякі шкільні вечори можуть виявитися драйвовішими й веселішими, аніж власний випускний.

Підготовка до грандіозного свята, нерви і невиправдані очікування. Все це трішечки нівелює почуття свята, на яке так очікував. Випуск здається шаленою каруселлю, яка клац вимикачем – вже світанок. Клац – другий день гуляння. Клац – вступ.

 

Куплю сукню, яку зможу одягнути ще раз

Саме з таким задумом я купляла й свою випускну сукню. І зізнаюся, що мій план з гучним тріском провалився.

За 4 роки я жодного разу її не одягнула, як і більшість випускниць. Лише приміряла щоб знати, чи зможу це зробити, якщо раптом закортить.

От з костюмами, думаю, простіше. Хоча, може, то я тільки так думаю. Але хлопці частенько жартують, що й на своє весілля його одягнуть.

 

Ви дружно про все домовитесь

Окремого пункту заслуговує підготовка до випускного. Ну як я могла оминути ці дебати?

Покажіть мені той клас, який одностайно зійшовся у виборі плейлиста, місця святкування, оформлення й відеозйомки.

Де дівчата не казали про колір сукні, не натякали на фасон, аби «ні в кого такого не було».

Але показувати фото сукні борони Боже . Ми як наречені, до свята вбрання бачити нікому не можна.

Напевно, це норма: доводити свою думку, не погоджуватися, сперечатися. Головне не перетинати тонку межу між «я так думаю» і «ти думаєш не так!».

Я щиро радію, якщо десь є ідеальний клас, який домовляється про все, відразу і з посмішкою.

Друзі, вам неабияк пощастило:)

 

Ви не будете обіцяти спілкуватися

Саме на випускному лунають обіцянки дуже часто зустрічатися з однокласниками, підтримувати спілкування, вести активне листування в месенджері.

Але частіше всього стається так, як в усіх. Хоча хотіли, аби було «не як у попередніх випусків, які майже не спілкуються».

На першому курсі зустрічі будуть, але з кожним разом проміжок часу між ними ставатиме більшим. І ви будете бачитися все рідше і рідше, у кожного з’являться нові інтереси, друзі, в декого робота. Навіть кращі друзі не витримують відстані.

Моя вам порада – якщо для вас справді важливе спілкування з класом, другом чи подругою, то ця дружба залежить і від вас. Не чекайте приводу, або коли хтось напише  – будьте ініціатором.

 

І ще одне: все, що було в школі, залишиться у школі. Далі у вас нове життя, тому дякуйте за досвід і бережіть у пам'яті тільки класні події:)

 

         

          Ярослава Струцинська

          E-mail-маркетолог ZNOUA

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA