Зворотний
дзвінок

5 кроків до мистецтва «забивати», щоб насолоджуватися життям

Завжди посміхайся, думай позитивно, бажай усім добра і випромінюй більше світла, аніж сонце…

В один прекрасний момент ці поради почали дратувати, бо як можна відчувати одне, а себе переконувати в протилежному?

Хіба це не самообман? Хіба це не втеча від справжніх почуттів?

Якщо людина щаслива, їй не потрібно себе у цьому переконувати. А для того, щоб такою стати, повторювань чарівних фраз замало.

Після багатьох книг із саморозвитку я натрапила на «Витончене мистецтво забивати на все».

З кожною сторінкою я позбувалася відчуття, що думаю недостатьно позитивно. Тому лови 5 головних думок, які, сподіваюся, допоможуть і тобі.

 

Зізнайся собі у кепському самопочутті

Негативні емоції – необхідний компонент емоційного здоров'я. Заперечувати їх – значить зберігати проблеми, а не вирішувати їх.

 

Самонавіювання = «Самознищення»

Зосередженість на позитиві – на кращому, на чудовому – лише нагадує нам знову і знову про те, ким ми не стали. Про те, чого нам не вистачає. Про мрії, які не справдилися.

Щастя приходить від розв'язання проблем. Ключове слово тут – «рішення». Якщо ви тікаєте від проблем або вважаєте, що у вас їх немає, ви будете нещасні. Якщо ви думаєте, що ваші проблеми не вирішуються, ви також будете нещасні.

То, певно, фішка в тому, щоб розв'язувати проблеми, а не просто мати їх.

 

Пам’ятай про «закон протилежного зусилля»

Коли ви перестаєте капець як хотіти чогось, усе починає відбуватися навпаки.

Біль, який ви переживаєте в спортзалі, породжує краще здоров’я, наповнює вас енергією. Поразки в бізнесі допомагають краще зрозуміти, що потрібно для успіху. Відверте визнання своїх слабкостей парадоксально робить вас впевненішими у собі й приємнішим для людей. Страждання від страхів і тривог допомагає стати сміливішим і наполегливішим.

Продовжувати можна безкінечно, але ви вже й так усе зрозуміли. Усі справді важливі речі в житті досягаються через проживання пов’язаного з ними негативного досвіду. 


Не перекладай відповідальність за своє життя на когось

Ми самі відповідальні за власні проблеми, хоч і не завжди у них винні. Щоб не плутати ці поняття, автор пропонує таке пояснення: провина – це минулий час, тобто вибір, який ми зробили колись, а відповідальність – це час теперішній, і відповідно вибір, який робимо зараз.

Не варто звинувачувати всіх, окрім себе, що у вас погане життя. Це особливо стосується «елегантних  жертв», які постійно діляться у соціальних мережах «несправедливістю».

Відчуття образи і моральної правоти дає певний емоційний кайф, але згодом почне роз’їдати вас із середини.

 

Вибирай свої проблеми самостійно

​«Який жах», – сказав хтось подумки, але цей пунктик має сенс.

Часто єдина різниця між травматичною подією і найкращим спогадом у житті – лише те, що це був твій власний вибір: пробігти марафон, розірвати стосунки або переїхати.

До прикладу, одного чудовго дня ти вирішуєш, що хочеш стати співаком, хоча й співаєш так собі. Ти, звісно, усвідомлюєш, що доведеться багато працювати, можливо, чути в свою адресу критику, зазнавати поразок... Але ти готовий, бо сам це обираєш. Ти відчуваєш себе сильним і тому всі «преблеми» в порівнянні з результатом здаватимуться незначними. 

 

 

         

          Ярослава Струцинська

          E-mail-маркетолог ZNOUA

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Вау, тепер отримати 200 балів на ЗНО ще простіше!

Чекай на наше «дякую» на свої пошті. Обіймаємо.

Коментарі

x

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

mastercard
visa

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA