Наші переваги

1.
Висока якість індивідуального навчання за невеликою ціною групових занять.
2.
Оптимальна програма підготовки з урахуванням всіх вимог ЗНО.
3.
Заняття ведуть професійні викладачі та експерти ЗНО.

Курс українська мова та література включає

 • Для студента
  • Детальне тестування на першому занятті
  • 2000 практичних завдань
  • П'ять повних ЗНО тестування разом з заповненням бланків
  • 24/7 он-лайн система для теорії та практики
  • Психологічні семінари «ЗНО – це не важко»
 • Навчальні матеріали
  • Підручник (практика + теорія)
  • Підручник (домашні завдання)
  • 50 год. онлайн, 100 год. відео уроків
 • Додатково
  • Телефонна підтримка викладачів
  • Персональний менеджер
  • Підтримка в день складання ЗНО
  • Допомога з апеляцією після складання ЗНО
  • Семінар "Що було на пробному тестуванн" - розбір разом
   з вашим викладачем завдань, які були складними
   на ЗНО.
 • Cпеціально для батьків
  • Система звітності для батьків

Важливо! Згідно з дослідженнями, проведеними у 2015 році, успіх на тестуванні ЗНО – це не тільки добре володіння матеріалом, але й, що особливо важливо, – опанування технік складання тестів, спеціальних тонкощів мобілізації саме під час тестування, здатність швидко відсіювати неправильні відповіді та, звичайно, психологічна готовність. Тобто шкільна підготовка або підготовка з репетитором – це далеко не найефективніший варіант для досягнення найкращого результату.

Користуйтесь останніми актуальними освітніми технологіями для отримання найвищого результату на ЗНО!

Наші інші курси

Курс з
математики
Курс з
історії України
Курс з
англійської мови

Українська мова – рідна та обов’язкова

Готуємось до ЗНО з української мови
та літератури
2016

Чи складно вчити іноземну мову? Звичайно, так. Чи складно вчити рідну мову? Та ні, тому що це засіб спілкування. Однак вчити саме українську для складання іспитів, на думку учнів та студентів, - завдання не з легких. Сотні правил, стільки ж винятків, закінчення, звуки, спрощення, коми, тире… Чимало всього. Втім, доведеться, тому що віднині тести з української мови та літератури потрібно здавати всім випускникам без виключення. Звісно, тим, хто планує вступ до українських вузів. Тільки нічого такого не подумайте: ніхто нікого не залякує). Швидше мотивуємо вчити українську мову як рідну, якщо такою її вважаєте, або ж як іноземну, якщо хочете стати студентом українського вишу.

Підготовка до ЗНО з української мови та літератури: основні принципи

Це маршрут, вздовж якого треба правильно розставити необхідні інструменти: годинник, підручники, збірники тестів, комп’ютер, зошити. Йдеш по ньому, коли вертаєшся, коли пробігаєш, вчишся потрохи, але чи ефективно? Значно зручніше та звичніше, коли тебе хтось веде. На нашому курсі з української мови та літератури якісний та цікавий супровід вам гарантований. Пояснення та допомога на кожному кроці. Навіть потрібними матеріалами забезпечимо.

Тести з української мови

Що саме ти отримуєш у курсі? Яку допомогу у підготовці?

На жаль, типова онлайн підготовка містить лише гори онлайн тестів. А коли на якійсь темі робота гальмується, у тестів, на жаль, не запитаєш, не отримаєш пояснення, чому там така відповідь, а не інакша. Крім того, ЗНО – це стандартизований іспит, існують певні секрети та лазівки, які пояснити в змозі досвідчений викладач ЗНО. Без зайвої скромності повідомляємо – у нас такі є). І в цьому «козир» нашого курсу з української мови та літератури. Загалом до нього входять:


Сотню-другу годин в класі Реальні уроки завжди мають вагон переваг над уроками, скажімо, по скайпу. Це живе спілкування з вчителем, одногрупниками, можливість обговорити, посперечатись, написати і перевірити.

Тисячу-другу практичних завдань Будь-яка теорія безсила без практики. Практика підвищує швидкість виконання, дає автоматизм. Тести з української мови та літератури 2016 року будуть дворівневими: базового та поглибленого рівнів. Тому треба знайомитись з їх специфікою та готуватись до того, який вимагається ВУЗом.

Відео-уроки Корисна річ для урізноманітнення підготовки «живими» матеріалами. Більше нічого додати.

Інформування батьків Можливо, не всім учням подобається, але батькам це потрібно. Вони «інвестують» у свою дитину, тому мають право контролювати процес навчання та бачити результат. Завдяки сьогоднішнім технологіям докладати надзусиль не доведеться ні вчителям, ні батькам.

Як бачите, цілий комплект допомоги. І вона дієва. У нас є докази – учасники курсів попередніх років охоче залишали свої відгуки. Послухай та переконайся.

Репетитор ЗНО напоготові

Наших викладачів можна називати репетиторами, вчителями, але від цього не зміниться якість їх кваліфікованої допомоги, яка підтверджується їх особистими результатами часто у 200 балів. Тести ЗНО мають певні закономірності, тому досвідчені вчителі їх бачать та обов’язково всім діляться. Особливо це стосується ЗНО з української мови та літератури 2016 року, яке тепер дворівневе, а базовий рівень зараховується як ДПА. Крім того, тестування з української мови містить твір, який має хтось перевіряти, щоб знати, як найкраще написати його в день тестування. Хто як не вчитель «розжує» помилки та прояснить все, що потрібно. Без допомоги ніяк.

Вивчаймо українську мову і літературу
для ЗНО та не тільки!

Про насМи в Києві

Ми в Харкові

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA