З 24 до 30 вересня до курсу з географії отримай подарунок - відеокурс «Реальна географія»

А що робить тебе щасливим?

А що робить тебе щасливим?

Або чому я вважаю себе людиною з нестабільною психікою (так воно і є).

Я людина, яка створює в уяві свій «ідеальний» світ, і щиро вірить, що він є реальністю.

Ось, наприклад, нещодавно я знову почала правильно харчуватися і займатися спортом. Для мене це трішки складнувато, бо найкраща повноцінна страва у моїй сім’ї – сало, а фізична активність – перегляд фільмів, лежачи на дивані і поглинаючи смаколики.

Але, як каже психолог у моїй гімназії, «Ти – бунтар». І це правда. Я постійно бунтую проти звичайного посереднього життя і вигадую щось новеньке, аби не жити сумно.

Однак мій світ дуже часто руйнується.

Абонемент у зал закінчився. Гроші, які я заробила на зимових канікулах, сказали мені «бувай» ще перед тим, як я почала їх витрачати.

А просити я ой як не люблю.

І що в результаті?

Я замоталася у плед, впала на підлогу і лежала майже годину, розмірковуючи над тим, чому ж «усе пішло не так». Адже я хотіла як краще, а вийшло як завжди. Але потім, не перевдягаючись, пішла у ліжко о 21:30, трішки заспокоїлася і заснула.

Проте наступного дня запізнилася до школи на 4 уроки :)

Мені потрібно було 2 дні, аби «вийти з астралу» і продовжити нормально функціонувати. Я навіть почала хрумати печиво на курсах, хоча беру участь у марафоні «лютий без цукру».

Але зараз я вже у нормі і вирішила пороздумувати над тим, що ж робить мене щасливою.

1. Друзі

Як би погано мені не було, є друзі, які завжди готові підтримати і допомогти. Одна подруга навіть розчулила мене до сліз своєю колосальною підтримкою. 

«Приходь до мене ночувати. Сестричку пересунемо до іншої кімнати. Приходь, я тебе нагодую. Моя сім’я тебе дуже любить».

Це було, коли я посварилася з мамою і вдесяте вирішила, що мені не вистачає сім’ї, теплих душевних розмов за чашечкою кави чи чаю та спільного відпочинку.

А ще підтримки. «Ти так нічого не досягнеш. У всіх своїх проблемах винна ти сама» – найгірше, що я могла почути від батьків. Ні-ні-ні, я не жаліюся. Для підлітків це досить типово.

2. Книги

Варто зізнатися, я невиправний Ремарколюб та книжковий маніяк. Книги допомогають мені у тяжку хвилину та просто показують, які є життєві проблеми і шляхи їх вирішення.

А ще (дівчата зрозуміють) я іноді читаю книги і закохуюсь у головних героїв.  

3. Прогулянки та подорожі

Вечірне місто – це чудово. Не треба їхати за кордон, аби побачити щось нове і прекрасне. Прогуляйтесь власною вулицею, дізнайтеся про історичні пам’ятки міста, ходіть іншим маршрутом до школи/на роботу/в магазин. Не бійтеся вносити різноманіття у життя.

3. Смачна їжа

Тут і пояснювати нічого не треба. А якщо вона ще й корисна – райське життя мені гарантоване :)

4. Успіх

Чи перемоги. Чи відчуття того, що я роблю щось не даремно.

Зізнаюсь, коли бачу, що читачі залишають коментарі під моїми блогами, радію як мала дитина. Потім ходжу усміхнена ще пару днів. А ще слідкую, які публікації більше читають і роблю висновки для себе.

Цей список можна продовжувати вічно. Однак найголовніші чинники мого щастя є саме такими.

Сьогодні блог видався задовгим. Цікаво, чи є ті, хто дочитав його до кінця?

Пишіть про те, що робить щасливими вас у коментарі. Зворотній зв'язок гарантований:)

Ваша Санні <3

 

Про насМи в Києві

Ми у Львові

Ми у Запоріжжі

Що ми пропонуємо

Франшиза

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA