Підготовка до SAT
від ZNOUA

отримай свій квиток до найкращих американських коледжів

старт групи 22.01, 12 занять Verbal+12 занять Math

офіційні дати здачі SAT - 10 березня і 5 травня

Зареєструватися

SAT-Scholastic Assessment Test

SAT-Scholastic Assessment Test - широко відомий у США тест готовності до навчання у вищій школі, за своїми функціями близький до Єдиного державного іспиту (College Entrance Examination) - це стандартизований тест для прийому в вищі навчальні заклади в США.

SAT оцінює ті навички грамотності та письма, які необхідні для успішного навчання в університеті, і показує наскільки знання та навички, що викладалися в школі були засвоєні абітурієнтом.

Зазвичай SAT здається випускниками 8-х, 10-х чи 12-х класів (за американською системою). Результати SAT разом з високим балом шкільного атестату є кращим показником аніж просто середній бал абітурієнта.

Підготовка до SAT на курсах від ZNOUA передбачає комплексну підготовку до математичної частини, аналізу тексту та письма

Підготовка до SAT
=
математична частина
+
аналіз тексту
+
письмо

Відгуки наших учнів

“Онлайн курс підготовки до екзамену SAT тривав у літній період і вимагав від мене значної кількості часу, проте від кожного заняття я отримувала задоволення. Лектори чудово організували роботу за допомогою онлайн семінару з чатом та медіа презентацій, переплітаючи теорію із цікавими завданнями, у яких ми відразу ж застосовували сиру інформацію. Просто слухаючи, я відмінно ознайомилася зі структурою та багатьма темами тесту. Деякі секції вимагали більше праці, але вчителі чудово надихали. Перед початком курсу мій бал із математики був 620 із 800, а на реальному тесті я досягла 790, тобто зробила одну помилку. За це я вдячна передусім чудовому викладачу.”

“Дуже вдячна за проведені лекції. Вони були інтерактивними, тому вчити й повторювати новий матеріал було весело та цікаво. Вчителі розповідали як про загальновідомі факти, так і про маленькі деталі, де діти часто роблять помилки. Саме тому уроки допомогли підвищити мої результати з SAT та TOEFL.”

Розпочати підготовку

Чому варто обрати для підготовки до SAT саме ZNOUA:

Багатий досвід в підготовці до стандартизованих тестів Індивідуальний підхід
Кваліфіковані
викладачі
Заняття в міні-групах

Фахівці з підготовки до SAT

Тетяна Герасимова

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Бал ЗНО: математика - 200 (2015 р.), 200 (2016 р.), 200 (2017 р.)
Бал GMAT: 730 (96%)
Бал GRE Subject: 860 (90%)

Керівник проекту ZNOUA. Останні 6 років готує до різних математичних тестів (GMAT, GRE, ЗНО). Тетяна закінчила з червоним дипломом механіко-математичний факультет та аспірантуру, готується до захисту.

Тетяна 2 роки викладала на факультеті менеджменту та маркетингу КПІ, та 2 роки в Інституті прикладного та системного аналізу КПІ.

Також Тетяна підготувала шість наукових публікацій в відомому міжнародному математичному журналі "Linear Algebra and its Applications" видавництва Elsevier та виступила з доповідями на 14 міжнародних конференціях (Болгарія, Італія, Іспанія, Нідерланди, Росія, Україна, Польща, Сербія).

Марина Федунець

Освіта: Київський національний лінгвістичний університет

Бал ЗНО: англійська мова - 195 (2016 р.)

Марина веде активний спосіб життя, наслідуючи принцип "Самовдосконалення – запорука успіху". Тому вона не зупиняється на досягнутому: володіючи англійською та угорською мовами, планує вивчити іспанську та польську.

Займається спортом, танцями; вивчає психологію та педагогіку. Не забуває й про формування себе, як творчої особистості. Саме така креативність та бажання постійного саморозвитку допомагає Марині спонукати учнів до вивчення свого предмету та просто робити заняття цікавими, плідними та пізнавальними.

Розклад занять

Офлайн

1,5 місяці (48 годин)
16.00-18.00
Початок: 22 січня
Київ
Вартість: 6 950 грн
Записатися на заняття

Онлайн

1,5 місяці (48 годин)
16.00-18.00
Початок: 22 січня
онлайн група
Вартість: 4 950 грн
Записатися на заняття

Виникли запитання? Звертайся:

Антон Острогруд

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA