Місія ZNOUA

Ми віримо в сучасне молоде покоління та перспективи, які воно несе.

Ми прагнемо кардинальних змін
в Українській системі освіти.

3

Ми пропонуємо сучасні й результативні методи підготовки до ЗНО в Києві й Украйні загалом, роблячи підготовку до ЗНО доступною та цікавою.

Команда

Результативність підготовки до ЗНО базується на досвіді команди, який компанія акумулювала за останні 10 років. Серед керівництва компанії професіонали в освіті як в Україні, так і за кордоном.

Основний склад

Тетяна вже понад 7 років професійно займається наукою та вивчає освіту в різних країнах світу. За її плечима - червоний диплом механіко-математичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, наукове стажування у Канаді, навчання в короткострокових програмах в Італії, Нідерландах, Росії, Сербії.

Також Тетяна випустила шість наукових статей в журналі Linear Algebra and its Applications видавництва Elsevier і виступила з доповідями на 14 міжнародних конференціях (Болгарія, Італія, Іспанія, Нідерланди, Росія, Україна, Польща, Сербія). У 2014 році Тетяна отримала ґрант з-поміж 1000 молодих математиків світу на участь у Міжнародному математичному конгресі в Південній Кореї.Також Тетяна 3 роки викладала в КПІ на факультеті менеджменту та маркетингу. На сьогодні вже понад 4 роки працює в компанії MBA Strategy, займаючись підготовкою до таких міжнародних тестів, як GMAT, GRE General, GRE Subject, LSAT. Тетяна також успішно готує дітей до ЗНО,а в 2014 році спробувала свої сили та склала ЗНО з математики на 200. Вважає, що ЗНО - це важливий крок до нового майбутнього країни!

Закінчила Інститут міжнародних відносин КНУ ім.Шевченка за спеціальністю міжнародний бізнес. Вважає, що ZNOUA допомагає кожному повірити в свої сили здати ЗНО на 200!

Магістр філології ПНУ ім. В. Стефаника та магістр філософії ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Аспірант за спеціальністю "Українська література". Знає, що в ZNOUA допомагають знайти правильні відповіді не лише на тестові, а й на життєві завдання.

Закінчив навчання в КНЕУ ім В. Гетьмана за спеціальністю "Економічна теорія". Продовжив навчання в Києво-Могилянській Академії. Бали сертифікату ЗНО: Математика - 193, Географія - 195, Англійська - 190.Приймав активну учать у конференціях та університетському житті. Був волонтером у міжнародній молодіжній організації, де займався професійними стажуваннями для студентів. Обожнює туризм, сноубординг та музику, грає на ударних. Вірить, що все можливо, варто лише сильно захотіти.

Останні 11 років Дмитро займається освітою в Україні та за кордоном. Засновник компанії www.mbastrategy.ua, лідера з підготовки до МВА, а також стандартизованих тестів GMAT, TOEFL. Розробник підручників з математики та англійської мови з підготовки до тестів. Член міжнародної ради AIGAC (Лос Анджелес) з питань вступу до вищих навчальних закладів. Постійний доповідач багатьох освітніх конференцій в Україні та за кордоном. Закінчив КНУ ім. Т. Шевченка з відзнакою. Був нагороджений іменним подарунком від президента В.А. Ющенка як один з найкращих студентів року. Закінчив курси з освіти та бізнесу в університетах Stanford, Wharton та Darden. Дмитро обожнює допомагати студентам, має сподівання на краще освітнє майбутнє нашої країни. Батько трьох чарівних дітей, які ще не складали ЗНО.

Із відзнакою закінчила КНТЕУ за спеціальністю "Реклама і зв'язки з громадськістю”. Працювала PR-менеджером, дизайнером та арт-менеджером. Зокрема, з такими компаніями, як Citroen, SYOSS, Lenovo, Світовий Банк та ін. Серйозно займається літературною діяльністю. Вважає, що головне в житті — знайти те, що приносить задоволення. Бажає всім насамперед обрати собі спеціальність, а ZNOUA вже допоможе вступити куди завгодно.

Закінчив факультет комп'ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Системний аналіз”. Брав активну участь у житті факультету. Щороку був членом приймальної комісії та допомагав абітурієнтам подати документи до ВНЗ. Професійно займався танцями. Вважає, що ZNOUA дає змогу переосмислити навчання.

Навчається в КНЕУ імені Вадима Гетьмана за спеціальністю "Управління персоналом та економіка праці". Свого часу була студентом ZNOUA, і знайшла свою маленьку родину саме завдяки цій компанії. Закінчила музичну школу за класом фортепіано та все ще займається співом у хорі "Щедрик". Впевнена в тому, що знання визначає долю

Закінчила Національний університет "Києво-Могилянська академія" за спеціальністю соціальна робота і програмою "Соціальна психологія та конфліктологія". Проводить тренінги для батьків та підлітків. Навчається на психотерапевта та консультує як психолог. Вірить, що кожен може вступити в омріяний ВНЗ, головне робити для цього все від себе залежне та насправді цього хотіти!

Що про нас говорять...

«Kiev School of Economics (KSE) - Академічний партнер ZNOUA

Навчальна програма ZNOUA формується згідно сучасних вимог та останніх тенденцій освіти в Україні. Щоб відповідати високим стандартам, ми співпрацюємо з Kiev School of Economics (KSE). Павло Шеремета, президент KSE, відомий вітчизняний економіст допомагає робити програму навчання на курсах ZNOUA максимально сучасною та відповідною до потреб дітей та батьків.
Павло Шеремета
Павло Шеремета обiймав посаду дeкана Києвo-Могилянськoї бізнес-шкoли (KMBS) прoтягом 1999-2008 рр. В пoпередні рoки пан Шеремета oбіймав пoсаду Директoра програми MBA Міжнарoдного Інcтитуту Менеджментy (MIM-Kиїв) та працював прoектним менeджером в Інституті відкритoго суспiльства у Будапешті. У 2006-2010 роках Павлo Шеремета був Віце-президeнтoм Асoціації з розвитку менeджменту у Центpальній та Східнiй Європі (CEEMAN), організації з 200 інституцiйними членами з 50 країн, а наразі він є пoчеcним членом її Ради директoрів. У 2006 рoці пан Шеремета увійшов дo списку 15 найкращих менeджерів в Українi за версією журналу «Кoмпаньйон». Зараз очoлює Київську школу економіки (Kyiv School of Economics).

Про насМи знаходимося в Києві

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA