ЗНО онлайн: тестуй себе

Не знаннями єдиними складають зовнішнє тестування.

Високого результату треба добиватись ще й тестами. Як це?

Якщо спробувати намалювати ЗНО, картина вийде приблизно така: бланк, на ньому цифри блоками, квадратики, в яких поставлені хрестики. Спробуйте тепер намалювати знання? Ну як? Складно, абстрактно.

Тим ЗНО зрозумілий іспит, що є конкретика: програма, характеристика, типові завдання, об’єм часу, бланки відповіді. Головна ціль – встигнути поставити правильні відповіді навпроти всіх номерів завдань за відведений час. Для цього потрібна тривала та змістовна підготовка, наприклад, з викладачем, в основі якої здобуття знань, а їх закріплення – тестами.

ЗНО онлайн: тестуй себе

Процес підготовки до ЗНО онлайн 2015 показав, що з тестами найзручніше вправлятися саме так.

З цим важко посперечатись.

Зручно:

поставив галочку і автоматично перейшов до наступного завдання.

Економно:

не потрібно купувати недешеві підручники. Комп’ютер та інтернет є, платформи з онлайн тестами теж, трохи часу та мізкувань.

Готовий аналіз:

після проходження завдання/блоку завдань/повного тесту отримуєш аналіз своїх старань в числах, відсотках та порадах, що варто «підтягнути».

Великий вибір:

на сьогодні можна знайти велику кількість завдань різного типу.

Це лише декілька переваг. Кожен може продовжити список за бажанням. Недоліки також знайдуться, але переваг все-таки буде більше.

Тому до ЗНО 2016 можна підготуватись ще ефективніше.

Предмети ЗНО онлайн

Статистика результатів незалежного тестування 2015 року говорить, що серед усіх 14 предметів ЗНО виокремлюються явні лідери за популярністю серед випускників.

Ця четвірка домінує вже не один рік, тому ми вибрали саме ці предмети для наповнення нашої онлайн платформи для підготовки до ЗНО.

ЗНО онлайн: математика

Розпочати тест

Сертифікат ЗНО повинен містити бал з математики у тих, хто планує вступ на технічні спеціальності. Як бачимо, таких абітурієнтів у минулому році було більше половини. Однак, згідно заяви директора УЦОЯО Ігоря Лікарчука, 43% з них не впорались з тестами з математики (отримали менше 10 балів). Тому час братись за дуже серйозну підготовку до математики, якщо є бажання пов’язати з нею своє майбутнє: розбиратись з усіма темами та тренуватись з онлайн тестами.

ЗНО онлайн: українська мова та літ.

Розпочати тест

Цей предмет є обов’язковим для всіх. Він складний, тому що крім завдань з української мови, додаються тести з української літератури. А завершується тестування завданням з розгорнутою відповіддю – твором. Якщо написання останнього онлайн не потренуєш, то знання з мови та літератури дуже зручно закріплювати тестами.

ЗНО онлайн: історія України

Розпочати тест

Історію вчити складно. Надто вона довга та заплутана. Одним посібником обійтись не вдасться, треба декілька. Крім того, вкрай необхідна логіка, вміння аналізувати, систематизувати, щоб всі історичні події, дати та постаті вишиковувались у правильні історичні шеренги. Добре, що завдання ЗНО йдуть хронологічним ланцюжком, від найдавніших подій до сьогодення, яке завдяки сучасним технологіям дає змогу вивчати та повторювати історію онлайн.

ЗНО онлайн: англійська мова

Розпочати тест

«Ох і важко!» Так кажуть абітурієнти. Так кажуть вчителі. Так, мова має надто розмиті межі для вивчення, тому і складно опанувати, скажімо, необхідну для ЗНО лексику, бо кожна сфера спілкування, вказана у програмі, гумова – може містити тисячі різних слів та виразів. З граматикою легше, там більше конкретики. Втім, все можливо. А онлайн тести ще й значно підсилюють це «можливо».
У нас вони є. Юзайте на здоров’я!

x

Про насМи знаходимося в Києві

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA