ЗОЖНИК – ЗНОШНИК

Або як встигати все і навіть більше.

Будь ласка, не треба мені казати, що «Здоровый образ жизни» перекладається українською як «Здоровий спосіб життя». Я знаю.

Просто абревіатура ЗСЖ ой як не личить до назви мого блогу:)

Нарешті я прийшла до тями і повернулася до свого колишнього режиму. Що ж такого сталося у 11 класі?

1. Я плюнула на здоровий 8 –годинний сон і лягала спати о 2:00-3:00. Я розуміла, що з таким режимом мене й кава не врятує, однак продовжувала робити уроки вночі, а зранку по 4 рази ставити будильник на повтор.

Результат (чомусь захотілося написати як сковорода «Мораль» (зношники зрозуміють)): «Сашо, із тобою все добре?» – таке запитання я почула від вчительки англійської. Воно змусило мене задуматися.

Під очами – темні кола, волосся розпатлане. На перерві вмикаю спокійну музику і тихенько хроплю, лежачи на парті. Що вже тут казати про те, що я нічого не могла зрозуміти на уроках та зосередитися на інформації. Лише мріяла про тепленьке ліжечко та м’якеньку подушечку.

Що ще треба 11-класнику для щастя?:)

2. « Який спорт? Уроки, уроки і уроки..  Ще скажіть, що треба вилазити з квартири подихати свіжим повітрям».

Насправді це теж неправильно. У першому семестрі я вважала, що мені не вистачить часу, та просити кошти у батьків якось не хотілося.

Але на зимових канікулах я встигла попрацювати (якщо захочеш – знайдеш час на усе) і вже 9 січня купила абонемент у спортзал.

Хочу сказати, що фізичні вправи допомагають мені позбутися негативу, якого я набираюся у школі, додають енергії та позитивно впливають на моє самопочуття, настрій, та що важливо для дівчат, піднімають самооцінку. 

Також я встигла позбутися деяких своїх поганих звичок та беру участь у марафоні, ініціатором якого є Катя блогер.

Він називається «Лютий без солодкого».

А щодо того, як знаходити час на усе: уроки, додаткові заняття, спорт, хатню роботу,відпочинок, спитайте себе, чи ви дійсно хочете встигати робити усе задумане, і чи робите для цього хоч щось.

«У мене немає часу» – найгірше виправдання, яке я завжди чую.

Скажу по собі. Іноді лінива просто жах. Як зайду в Інстаграм, то наче зомбі. Фотки, фотки, фотки, лайки, лайки,лайки. 

А іноді, коли я втомлююсь від навчання, розумію, що треба залишитися вдома, повалятися у ліжку і зробити те, на що не вистачає часу – подивитися фільм чи просто помалювати. Однак захоплюватися цим не треба.

Мені, аби все встигати, допомагає програма «мої справи». Я пишу туди заплановані події, а коли виконую, ставлю галочку. Такий  собі самоконтроль.

Якщо не хочеться – не пишу. Не зробити дз – це для мене нормальна річ. Однак потрібно вміти викрутитися або зробити його перед уроком.

Ну що ж, любі читачі, результативного вам тижня. 

Ваша Санні :)

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Введіть, будь ласка, своє ім'я та адресу електронної пошти в наступну форму, і ми надішлемо Вам всю необхідну інформацію
Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA